Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Skriňová mraznička, Energetická trieda E, Objem: 286 l
Skriňová mraznička Beko B3RMFNE314XB má objem 286 l. Disponuje technológiou No Frost, Pro Smart invertorovým kompresorom, 5 zásuvkami a LED osvetlením. Mraziaci výkon dosahuje 17kg/24h. Akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 10 h. Maximálna hlučnosť dosahuje 34 dB.
ProSmart invertorový kompresor je tým správnym srdcom chladničky. Oproti štandardnému kompresoru má až 4× tichší chod, spotrebuje menej elektriny a jeho dlhá životnosť zaručuje spoľahlivé fungovanie chladničky po niekoľko rokov.
U chladničiek Beko môžete zmeniť smer otvárania dverí jednoduchým prehodením pántov. Chladnička sa tak dá kedykoľvek prispôsobiť inému umiestneniu. Súčasťou chladničky sú Smoothfit pánty, ktoré zaisťujú otvorenie dverí bez nábehu. Nepotrebujete mať vedľa chladničky voľný priestor ale môžete ju umiestniť hneď vedľa kuchynskej linky.
Chladnička disponuje úsporným LED osvetlením, ktoré má na rozdiel od klasickej žiarovky jasnejšiu farbu svetla, ale aj nižšiu spotrebu energie, pretože sa nezahrieva.
Súčasťou chladničky je aj zvuková signalizácia, ktorá ak ostanú dvere chladničky dlhšie otvorené, spustí zvukový signál až do ich zatvorenia. To obmedzuje zvýšenie vnútornej teploty aj spotreby.
Technológia Freezer Guard zabezpečí, že mraznička bude fungovať aj v prostredí s teplotou pod 0 °C. Vďaka tejto technológii tak môže byť chladnička umiestnená napríklad v garáži, technickej miestnosti alebo na chalupe.

Parametre:
| Výška | 186.5 cm |
|---|---|
| Celkový čistý objem | 286 L |
| Mraziaci výkon | 17 kg/24h |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Farba | strieborná |
|---|---|
| Hmotnosť | 72 Kg |
| Šírka | 59.7 cm |
| Výška | 186.5 cm |
| Hĺbka | 75.4 cm |
| Vstavaný displej | Áno |
|---|
| Maximálna hlučnosť | 34 dB |
|---|
| Trieda energ.účinnosti | E |
|---|
| Celkový čistý objem | 286 L |
|---|---|
| Celkový hrubý objem | 286 L |
| Počet zásuviek | 5 |
| Typ ovládania | elektronické |
| Ročná spotreba energie | 251 kWh |
|---|---|
| Klimatická trieda | SN-T |
| Odolnosť voči výpadku prúdu | 10 hod. |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| No Frost (mraznička) | Áno |
|---|---|
| Rýchle zmrazenie | Áno |
| Medzizásuvkové mrazenie | Nie |
| Mraziaci výkon | 17 kg/24h |
|---|
| Značka | Beko |
| Energetická trieda | E |
| Objem mrazničky | 220-300 l |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27654 | 0 |
| Krupina | 27654 | 0 |
| Lučenec | 27654 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie