Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Plynová varná platňa MORA VDP 665 X v elegantnom nerezovom prevedení má 4 plynové horáky o 4 veľkostiach - malý, stredný, veľký a EXTRA trojitý horák s príkonom 3300 W. Samozrejmosťou sú poistky STOP GAS, ktoré automaticky zastavia prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka a tým Vám aj Vašim blízkym zaistia pocit bezpečia. Extra intenzívny ohrev Vám zaistí trojitý horák, ktorý je umiestnený v prednej časti platne a svojou rýchlosťou je ideálny na varenie v panviciach typu wok, ale i na bežné smaženie či uvedenie do varu väčšieho množstva vody. Integrované elektrické zapaľovanie komfortne uložené priamo v jednotlivých gombíkoch je dnes už samozrejmosťou. Stačí stlačiť gombík, následne otočiť a vybraný horák so automaticky zapáli. Horáky sú kryté robustnou dvojdielnou liatinovou mriežkou, ktorá zaistí bezpečný posun nádoby vo všetkých smeroch.
4 plynové horáky (malý, stredný, veľký a extra trojitý WOK)
Bezpečnostná poistka StopGas proti úniku plynu
Integrované zapaľovanie horákov
2 kvalitné liatinové mriežky zaistia stabilitu riadu
Jednoduché ovládanie pomocou otočných gombíkov na varnej doske
| Typ | Plynová |
|---|---|
| Prevedenie | Samostatná |
| Stopgas | Áno |
| Zapaľovanie | V gombíku |
| Materiál dosky | Nerez |
| Počet platničiek | 4 |
| Ovládanie | Gombíkové |
| Bezp. vypínanie | Áno |
| Prevedenie rámčeka | Bez rámu |
| Výška | 5 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 51 cm |
| Farba | Nerez |
| Rozmery pre zabudovanie (VxŠxH | 6x56x49 cm |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie