Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Plynová vstavaná varná platňa / Ovládanie pomocou gombíkov / Sklenená platňa / 4 plynové horáky s poistkami Stop Gas / Dvojdielna liatinová varná mriežka / Elektrické zapaľovanie horákov v gombíkoch
Plynová varná platňa MORA VDP 645 GB7 na čiernom tvrdenom skle spĺňa najvyššie nároky pre varenie na plyne a jednoduchú údržbu. Platňa má 4 plynové horáky osadené poistkami STOP GAS, ktoré Vám zaistia pocit bezpečia. Poistka STOP GAS automaticky zastaví prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka. Integrované elektrické zapaľovanie komfortne uložené priamo v jednotlivých gombíkoch je dnes už samozrejmosťou. Horáky sú kryté dvojdielnou liatinovou mriežkou, ktorá zaistí bezpečný posun nádoby vo všetkých smeroch.
| Výška | 130 mm |
|---|---|
| Šírka | 600 mm |
| farba | černá |
| hĺbka | 520 mm |
| hmotnosť | 15,2 kg |
| počet varných mriežok | 2 |
| pripojenie na plyn | G 1/2“ |
| ovládanie | knoflíky |
| materiál varnej mriežky | litina |
| materiál platne | tvrzené sklo |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 24778 | 0 |
| Krupina | 24778 | 1 |
| Lučenec | 24778 | 3 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie