Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Plynová vstavaná varná platňa/Ovládanie pomocou gombíkov/Sklenená platňa/4 plynové horáky s poistkami Stop Gas/Štvordielna varná mriežka/Elektrické zapaľovanie horákov v gombíkoch
Plynová varná platňa MORA VDP 645 GB3 na čiernom tvrdenom skle spĺňa najvyššie nároky pre varenie na plyne a jednoduchú údržbu. Platňa má 4 plynové horáky o 3 veľkostiach - malý, 2x stredný a veľký a sú osadené poistkami STOP GAS, ktoré Vám zaistia pocit bezpečia. Poistka STOP GAS automaticky zastaví prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka. Integrované elektrické zapaľovanie komfortne uložené priamo v jednotlivých gombíkoch je dnes už samozrejmosťou. Stačí stlačiť gombík, následne otočiť a vybraný horák so automaticky zapáli. Horáky sú kryté 4 samostatnými mriežkami, ktoré vymedzujú daný priestor pre varenie.
| Výška | 80 mm |
|---|---|
| Šírka | 580 mm |
| farba | černá |
| hĺbka | 500 mm |
| hmotnosť | 10,5 kg |
| pripojenie na plyn | G 1/2“ |
| trojitý horák | nie |
| ovládanie | knoflíky |
| materiál varnej mriežky | litina |
| materiál platne | tvrzené sklo |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 24880 | 1 |
| Krupina | 24880 | 1 |
| Lučenec | 24880 | 0 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie