Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Tlakový ohrievač MORA zásobník 15 l, zdroj pre viac než dve odberné miesta. Montáž nad umývadlo. Zásobník vyrobený z vysoko kvalitného oceľového plechu, ktorý je smaltovaný pri teplote 850 °C. Horčíková anóda k dodatočnej ochrane proti korózii, izolované prevedenie tepelnej príruby, voliteľné nastavenia teploty do 75 °C, voľba nastavenia hodpodárného udržovania teploty, ochrana proti zamrznutiu, prevádzkový ukazovateľ zahrievania. Po pripojení na zmiešavaciu batériu je možné použiť aj ako beztlakové zariadenie. Pripojenie do siete napojenia G 1/2. Energetická trieda: A
Tlakový ohrievač MORA so zásobníkom na 15 litrov. Ohrievač pre viac odberných miest sa montuje jednoducho nad umývadlo zvisle. Zásobník na vodu je vyrobený z veľmi kvalitnej ocele a smaltu. Proti korózii je chránený horčíkovou anódou a tepelné príruby sú izolované. Môžete nastaviť hospodárne udržovanie teploty. Ohrievač je chránený proti zamrznutiu. Je možné použiť ohrievač tiež ako beztlakové zariadenie.
| Výška | 500 mm |
|---|---|
| Šírka | 350 mm |
| Druh ohrevu | elektrický |
| Objem | 14,8 l |
| ročná spotreba el. energie | 510 kWh |
| Tvar | hranatý |
| hĺbka | 310 mm |
| hmotnosť | 11 kg |
| menovitý prúd | 8,7 A |
| denná spotreba el. energie | 2,391 kWh |
| denné tepelné straty pri 65 °C | 0,44 kWh/24 |
| stupeň ochrany proti vlhkosti | IP 24 |
| materiál kotle | Ocel |
| Poloha inštalácie | nad umyvadlo |
| menovitý výkon | 2000 w |
| ovládanie | mechanické |
| počet výstupov | 2 nebo více |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 17863 | 1 |
| Krupina | 17863 | 1 |
| Lučenec | 17863 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie