Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Plynový sporák / 4 plynové horáky s poistkami STOP GAS / SMALTOVANÁ dvojdielna mriežka / plynová rúra s poistkou STOP GAS / ovládanie rúry kohútom / objem rúry 70 l / vedenie v rúre – prelisy / energetická trieda – A / biela farba / príslušenstvo: 1x rošt
Plynový sporák Mora P 2240 AW v bielom prevedení energeticky spadá do úspornej triedy A a jeho úžitkový objem je 70 litrov, takže nájde uplatnenie v menších či stredne veľkých rodinách. Plynová rúra osadená poistkou STOP GAS Vám zaistí pocit bezpečia. Tiež plynové horáky varnej platne sú vybavené poistkou STOP GAS, ktorá automaticky zastaví prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa horáka. Všetky sporáky značky Mora sú opatrené novými bezpečnými chladnými dvierkami. V spodnej časti sporáka je sklopný úložný priestor, do ktorého ľahko uložíte plechy či iný riad.
![]() |
Chladné dvierka rúry
Chladné dvierka rúry Pozor, tieto dvierka nepália Dvierka sporáka s dvoma sklami a reflexnou vrstvou sú navrhnuté pre dokonalú izoláciu, takže teplo si tak cestu von nenájde. Rúra je bezpečnejšia pre všetkých členov domácnosti vrátane detí a domácich zvierat. Navyše vďaka tomu, že teplo neuniká, ušetríte za energiu. |
![]() |
Dokonalý prehľad o pečení
Dokonalý prehľad o pečení Vidíte, čo sa deje vo vnútri Občas vám to nedá a chceli by ste zistiť, ako sa jedlu v rúre darí? Otvárať dvierka sa ale nevypláca, pretože tak unikne veľa tepla a nejaký čas trvá, kým sa rúra znova vyhreje na požadovanú teplotu. Preto sú rúry MORA vybavené sklenenými dvierkami s maxi priezorom a kvalitným vnútorným osvetlením. Takže môžete nazrieť dovnútra, kedykoľvek sa vám zapáči. |
![]() |
Extra veľký objem
Extra veľký objem More priestoru Hravo pripravíte hostinu pre celú rodinu. Pečená morka alebo 3 rôzne chody pečené naraz na niekoľkých plechoch. V rúre s objemom 70 litrov sa vždy nájde miesto na všetko, čo máte radi. |
![]() |
ECO CLEAN
ECO CLEAN Parné čistenie na odstránenie väčšieho znečistenia Pokiaľ po pečení zostalo v rúre silnejšie znečistenie, para s ním rýchlo zatočí. Stačí, keď do rozohriatej rúry vložíte hneď po príprave pokrmu plech s vodou a zapnete čistiaci program Eco Clean. Po 30 minútach sa nečistoty uvoľnia a akonáhle rúra vychladne, ľahko ich zotrite handričkou. |
![]() |
Priestor aj pre veľké hrnce
Priestor aj pre veľké hrnce Pohodlie a stabilita Zväčšená varná plocha a väčšie vzdialenosti medzi horákmi ponúkajú dostatok priestoru pre všetky veľkosti panvíc a hrncov. Tenký a plochý dizajn umožňuje bezproblémové, ľahké posúvanie aj extra veľkých hrncov, s dokonalou stabilitou pre všetky vaše kuchárske dobrodružstvá. |
![]() |
Liatinové mriežky PRE GRIDS
Liatinové mriežky PRE GRIDS Silná, stabilná a odolná podpora Masívne a elegantné liatinové mriežky ProGrids sú extrémne stabilné a odolné aj pri najvyšších teplotách. Prináša do vašej kuchyne vynikajúcu stabilitu, dlhú životnosť a užívateľsky prívetivý dizajn. Možnosť umývania aj v umývačke riadu. |
![]() |
Praktický úložný priestor
Praktický úložný priestor Pre všetky kuchynské náčinie Obzvlášť veľký a hlboký úložný priestor v spodnej časti sporáka poskytuje miesto na uloženie väčšieho hrncov, pekáčov alebo kuchynského náčinia – s týmto pohodlným úložným riešením máte všetko, čo potrebujete, po ruke. |
| Výška | 85 cm |
|---|---|
| Šírka | 50 cm |
| farba | bílá |
| osvetlenie rúry | Osvětlení trouby - Ne |
| vedenie plechu v rúre | prolisy |
| hĺbka | 59,4 cm |
| hmotnosť | 32,9 kg |
| počet varných mriežok | 2 |
| počet plynových horákov | 4 |
| plytký plech | nie |
| hlboký plech | nie |
| typ odkladacieho priestoru | sklopná dvířka |
| materiál varnej mriežky | smaltovaná ocel |
| príklop sporáka | nie |
| Značka | Mora |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 50 cm |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27443 | 1 |
| Krupina | 27443 | 2 |
| Lučenec | 27443 | 3 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie