Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odsávač pár/Tlačidlové ovládanie/Výkon odsávača 175 m3/h/3 výkonové rýchlosti/Led osvetlenie 1x 4 W/Strieborná farba/Šírka 60 cm
Podvesný odsávač MORA OP 32 X v šírke 60 cm, v nerezovom vyhotovení s výkonom až 175 m3/h spoľahlivo odstráni nepríjemné pachy z menšieho priestoru. Odsávač je určený pre inštaláciu pod skrinku, ale možno ho nainštalovať aj bez nej a je vybavený jedným horným odťahom. V prednej časti je 3-rýchlostné ovládanie vrátane tlačidla osvetlenia, ktoré dokonale osvieti varnú plochu. Tukový filter proti mastnote vo forme tkaniny je treba pravidelne meniť. Pri dokúpení uhlíkového filtra možno odsávač prevádzkovať aj na recirkuláciu.
| Šírka | 600 mm |
|---|---|
| farba | nerez |
| materiál | nerezová ocel |
| maximálna hlučnosť | 63 dB(A) |
| ročná spotreba el. energie | 40,6 kWh/rok |
| hĺbka | 470 mm |
| hmotnosť | 5,5 kg |
| menovitý príkon | 85 W |
| typ odsávača | Podstavný |
| počet výkonnostných stupňov | 3 |
| maximálny výkon odsávania | 175 m³/h |
| výška tela odsávača | 140 mm |
| typ inštalácie | Volně stojící, na stěnu |
| farba tela odsávača | nerez |
| Materiál odsavače/komínu | nerezová ocel |
| materiál tukového filtra | Neomyvatelná synetická textilie |
| typ ovládania | Mechanické |
| počet svetiel | 1 |
| priemer odťahu | 120 mm |
| spätná klapka | nie |
| celkový výkon osvetlenia | 4 W |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 26137 | 2 |
| Krupina | 26137 | 2 |
| Lučenec | 26137 | 5 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie