Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odsávač pár/7 odťahov/Tlačidlové ovládanie/Výkon odsávača 183 m3/h/3 výkonové rýchlosti/Led osvetlenie 1x 4 W/Biele prevedenie/Šírka 50 cm
Podvesný odsávač MORA OP 530 W v bielom prevedení v šírke 50 cm je vhodný najmä do panelákových bytov. Odsávač je určený pre inštaláciu pod skrinku, ale možno ho nainštalovať aj bez nej. Ponúka 6 odťahov cez stenu alebo možnosť recirkulácie, stačí len dokúpiť uhlíkový filter. S maximálnym výkonom 183 m3/h spoľahlivo odstráni z menšej kuchyne všetky nežiaduce pachy. Odsávač je vybavený prednou sklenenou nábehovou lištou, ktorá pomáha zadržať paru. Praktické osvetlenie je samozrejmosťou.
| Šírka | 500 mm |
|---|---|
| farba | bílá |
| materiál | lakovaný plech |
| maximálna hlučnosť | 63 dB(A) |
| ročná spotreba el. energie | 40,6 kWh/rok |
| hĺbka | 505 mm |
| hmotnosť | 5,5 kg |
| menovitý príkon | 85 W |
| typ odsávača | Podstavný |
| počet výkonnostných stupňov | 3 |
| maximálny výkon odsávania | 183 m³/h |
| výška tela odsávača | 130 mm |
| typ inštalácie | Volně stojící, na stěnu |
| farba tela odsávača | bílá |
| Materiál odsavače/komínu | lakovaný plech |
| materiál tukového filtra | Neomyvatelná synetická textilie |
| typ ovládania | Mechanické |
| počet svetiel | 1 |
| priemer odťahu | 120 mm |
| spätná klapka | nie |
| celkový výkon osvetlenia | 4 W |
| Značka | Mora |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 22328 | 2 |
| Krupina | 22328 | 3 |
| Lučenec | 22328 | 4 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie