Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Voľne stojaca mikrovlnná rúra/Objem 20 l/Elektronické ovládanie/Výkon 700 kW/5 výkonových stupňov/Stieborná + Čierna
Voľne stojaca mikrovlnná rúra MORA MT 321 S v modernom striebornom prevedení s objemom 20 l ponúka klasický mikrovlnný ohrev, expres funkciu ohrevu, detský zámok a nesmie chýbať ani rozmrazovanie. Je vybavená 5 výkonovými stupňami a digitálnym programátorom s možnosťou nastavenia ohrevu až 95 minút. Mikrovlnná rúra je skvelým pomocníkom modernej doby.
![]() |
Objem rúry
Objem rúry Objem rúry 20 litrov Objem rúry od 17 litrov až po veľmi priestranné rúry s objemom až 32 litrov podľa vašich preferencií a vybraného modelu. |
![]() |
Výkon trouby
Výkon trouby Výkon 700 W Výkon trouby od 700W až po 1000W dle vámi vybraného modelu mikrovlnné trouby na základě vašich priorit pro vaření. |
![]() |
Elektronické ovládanie
Elektronické ovládanie Pohodlné a jednoduché ovládanie pre váš komfort Pohodlné a intuitívne ovládanie mikrovlnnej rúry pomocou elektronického ovládania vám spríjemní vaše voľby a vaše varenie tak bude jednoduchšie. |
| Výška | 25,7 cm |
|---|---|
| Šírka | 43,9 cm |
| teplovzdušný ohrev | nie |
| farba | stříbrná + černá |
| hĺbka | 33,5 cm |
| hmotnosť | 10,5 kg |
| výkon | 0,7 kW |
| priemer otočného taniera | 25,5 cm |
| ochrana proti odtlačkom prstov | nie |
| gril | nie |
| ovládanie | elektronické |
| nerezové vnútro rúry | nie |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 14479 | 0 |
| Krupina | 14479 | 1 |
| Lučenec | 14479 | 0 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie