Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná integrovaná umývačka/kapacita umývačky 9 jedálenských súprav/2 úložné koše/funkcia Odložený štart (0-24 hod)/AUTO program/funkcia ECO program/Total Aqua Stop/trieda energetickej účinnosti D/spotreba vody 9 l/hlučnosť 45 dB(A) re 1 pW
Vstavaná plne integrovaná umývačka Mora IM 565 šírky 45 cm s 2 zásuvkami je vhodná aj do menších rodín alebo kde nie je dostatok priestoru v kuchyni a je do nej možné umiestniť 9 jedálenských súprav naraz. Ovládací panel je skrytý a je vybavený tlačidlovým ovládaním. Vďaka funkcii SušeníPlus sa dvierka po ukončení umývacieho cyklu automaticky pootvoria, aby tak unikla para a následný sušiaci cyklus bol efektívnejší a energeticky úsporný. So systémom AquaStop sa nemusíte obávať nemilého prekvapenia v podobe vytopenia. Prívodná hadica sa totiž skladá z dvoch odolných vrstiev a hneď pri vodovodnom kohútiku je bezpečnostný ventil, ktorý vám zaručí maximálnu ochranu vášho domova pred zničením vodou.
| Výška | 815 mm |
|---|---|
| Šírka | 448 mm |
| farba | bílá |
| maximálna hlučnosť | 45 db(a)re 1 pw |
| Mechanizmus posuvných dvierok | nie |
| prevedenie umývačky | bez předního panelu |
| výška s pracovnou doskou (vekom) | 815 mm |
| hĺbka | 550 mm |
| menovitý príkon | 1760 W |
| spotreba vody | 9 l |
| konštrukcia | vestavný |
| funkcia ExtraHygiena | nie |
| typ inštalácie | plně integrovaný |
| kapacita umývačka | 9 sad |
| 1h program umývanie | nie |
| počet košov | 2 |
| počet programov umývania | 6 |
| počet umývacích teplôt | 4 |
| samočistiaci program | nie |
| Sklápacie nosníky tanierov horný kôš | nie |
| šírka 60 cm - ikona | nie |
| typ ovládania | Tlačítkové |
| ukazovateľ konca umývania | Zvukový |
| príborová zásuvka | nie |
| program pre citlivý riad | nie |
| detská poistka | nie |
| maximálny teplota pre prívod vody | 60 °C |
| Funkcia Rýchle Umývanie | nie |
| invertorový kompresor | nie |
| Sklápacie nosníky tanierov spodný kôš | nie |
| funkcia ExtraDry | nie |
| Značka | Mora |
| Energetická trieda | D |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 24775 | 0 |
| Krupina | 24775 | 0 |
| Lučenec | 24775 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie