Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Elektrický sporák s multifunkčnou rúrou / 4 HiLight varné zóny / ukazovateľ zvyškového tepla varných zón / multifunkčná rúra – 8 spôsobov ohrevu / ECO CLEAN – funkcia na čistenie rúry / rýchly predohrev rúry / program PIZZA / program pre HOTOVÉ A MRAZENÉ JEDLÁ / objem rúry 70 l / vedení v rúre – drôtené vodidlá plechov / tlmené dovieranie dvierok / energetická trieda – A / biela farba / príslušenstvo: 1 x rošt, 1x XXL hlboký pekáč
Elektrický sporák C 5245 BW v bielom prevedení so sklokeramickou platňou a multifunkčnou rúrou energeticky spadá do úspornej triedy A. Materiál použitý na varnú dosku je tepelne odolný, ľahko umývateľný a vydrží záťaž až 100 kg as ukazovateľom zvyškového tepla na doske ste chránení pred nepríjemným popálením inými nehodami. Výkonná multifunkčná rúra s objemom 70 l má celkom osem rôznych programov s presnou reguláciou teploty v rozmedzí 50-275 °C. Medzi funkciami nájdete horné a dolné výhrevné teleso, kruhové teleso s ventilátorom či program Pizza. Teplovzdušné pečenie umožňuje piecť vo viacerých vrstvách naraz aj rôznych druhov pokrmov, kedy pri pečení nedochádza k vzájomnému ovplyvneniu odlišných chutí a vôní napríklad mäso s pečivom. Nové bezpečné závesy dvierok zaručujú bez Vašej asistencie veľmi tiché a šetrné zatváranie dvierok trúby. Celý priestor rúry je osvetlený pre väčšiu prehľadnosť o stave pokrmu. V spodnej časti sporáka je praktický úložný priestor, do ktorého ľahko uložíte príslušenstvo v podobe roštu a MAXI pekáča XXL s objemom až 8 l.
| Výška | 85 cm |
|---|---|
| Šírka | 50 cm |
| program pro horkovzdušné fritování bez tuku | nie |
| elektrický gril | nie |
| elektrický gril - malý | nie |
| elektrický gril s ventilátorem | nie |
| horné a spodné teleso s ventilátorom | nie |
| horné teleso s ventilátorom | nie |
| horné vyhrievacie teleso | nie |
| jemné, pomalé a rovnomerné pečenie | nie |
| ohrev tanierov | nie |
| rozmrazovanie | nie |
| rýchly predohrev rúry | nie |
| spodné a kruhové teleso s ventilátorom | nie |
| Časový displej | nie |
| farba | bílá |
| liatinové platničky | nie |
| osvetlenie rúry | Osvětlení trouby - Ano |
| vedenie plechu v rúre | drátěné závěsy |
| hĺbka | 59,4 cm |
| hmotnosť | 37,5 kg |
| menovitý príkon | 9 kw |
| počet varných zón | 4 |
| elektrický gril s ventilátorom | nie |
| plytký plech | nie |
| plynové poistky STOP GAS | nie |
| pripojenie výrobku 230V - ikona | nie |
| gril | nie |
| možnosť dokúpenia príklopu sporáka | nie |
| možnosť dokúpit príklop sporáku | nie |
| plynový termostat - ikona | nie |
| šírka 60 cm - ikona | nie |
| typ odkladacieho priestoru | zásuvka |
| Značka | Mora |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 50 cm |
Sú veľmi výhodné
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27449 | 0 |
| Krupina | 27449 | 0 |
| Lučenec | 27449 | 4 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie