Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 800 W
Beko BMOB20231BG je mikrovlnná rúra s vnútorným objemom 20 l a mikrovlnným výkonom 800 W. Tento model je vybavený vstavaným displejom pre jednoduché ovládanie a má elegantný čierny dizajn. Vďaka svojim vlastnostiam je ideálnym doplnkom do každej modernej kuchyne.
Beko BMOB20231BG je mikrovlnná rúra, ktorá ohrieva jedlo za pár minút. Svojim užívateľom ponúkne dostatok miesta na ohrev aj rozmrazovanie väčších porcií vďaka jej veľkému objemu 20 litrov a priemeru otočného taniera 24,5 cm.
Mikrovlnka pýšiaca sa nadčasovým čiernym dizajnom doslova zapadne do každej modernej kuchyne. Ovládanie prebieha prostredníctvom elektronického ovládania, v ktorom nechýba ani detský zámok ovládania. Samozrejmosťou je aj zabudované vnútorné osvetlenie.
Čo vedia automatické programy? Zvoľte prednastavený typ jedla a jeho hmotnosť a mikrovlnka ihneď sama určí a spustí čas aj výkon ohrievania.
Praktická funkcia varenie spočíva v rozmrazení a ohreve jedla bez prerušovania a nastavovania. Stačí vložiť zmrazený pokrm, spustiť funkciu Varenia a mikrovlnka ho šetrne rozmrazí a ohreje.
Spotrebič ponúka 5 úrovní výkonu MW (max. 800 W) a digitálny časovač až 95 minút.
Nerezový rámik je súčasťou balenia !!!
Parametre:
| Vstavaný displej | Áno |
|---|---|
| Počet programov | 8 |
| Gril | Nie |
| Vnútorný objem | 20 L |
| Integrované hodiny | Áno |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 13.1 Kg |
| Šírka | 59.4 cm |
| Výška | 38 cm |
| Hĺbka | 34.3 cm |
| Vstavaný displej | Áno |
|---|
| Počet programov | 8 |
|---|---|
| Gril | Nie |
| Integrované hodiny | Áno |
| Vnútorný objem | 20 L |
|---|---|
| Mikrovlnný výkon | 800 W |
| Značka | Beko |
| Crisp funkcia | Nie |
|---|---|
| Otočný tanier | Ano |
| Priemer otočného taniera | 24.5 cm |
| Vnútorná šírka | 29.5 cm |
| Vnútorná hĺbka | 30.7 cm |
| Vnútorná výška | 20 cm |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie