Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Mikrovlnná rúra Beko MOC20100BFB v čiernej farbe ponúka 20 l objem. Disponuje 5 úrovňami výkonu a maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 700 W. Vybavená je mechanickým časovačom, funkciou rozmrazovania, vnútorným osvetlením či detským zámkom.
Mikrovlnná rúra je moderný domáci spotrebič. Postará sa totiž o rýchlu prípravu a ohrev pokrmov. Beko MOC20100BFB je model, ktorý je v čiernom prevedení a disponuje objemom 20 l. Otváranie je klasické, do strany. Ovládanie mikrovlnnej rúry je mechanické a preto aj veľmi jednoduché. Na ovládanie slúžia dva otočné voliče.
Čo sa týka funkčného vybavenia, je potrebné vyzdvihnúť hlavne funkciu rozmrazovania. Rúra ponúka 5 rôznych stupňov nastavenia výkonu s maximálnym výkonom mikrovĺn 700 W. Otočný sklenený tanier, ktorým je model opatrený má priemer 24,5 cm. Vďaka sklenenému prevedeniu je dobre čistiteľný. V prípade, že vám pri zohrievaní jedla niečo vyprskne, stačí tanier vybrať a umyť pod tečúcou vodou. Lakovaný vnútrajšok rúry sa jednoducho udržuje, stačí ho utrieť handričkou.
Mikrovlnná rúra Beko MOC20100BFB je jednoduchší model, vhodný pre užívateľov, ktorý od mikrovlnnej rúry vyžadujú len základné funkcie.

Parametre:
| Vstavaný displej | Nie |
|---|---|
| Počet programov | 5 |
| Dizajn skrine | voľnestojací |
| Gril | Nie |
| Vnútorný objem | 20 L |
| Integrované hodiny | Nie |
| Farba | čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 10.5 Kg |
| Šírka | 44,6 cm |
| Výška | 24,3 cm |
| Hĺbka | 34.5 cm |
| Vstavaný displej | Nie |
|---|
| Počet programov | 5 |
|---|---|
| Gril | Nie |
| Integrované hodiny | Nie |
| Dizajn skrine | voľnestojací |
|---|
| Vnútorný objem | 20 L |
|---|---|
| Mikrovlnný výkon | 700 W |
| Deakt. otočného taniera | Nie |
| Značka | Beko |
| Crisp funkcia | Nie |
|---|---|
| Otočný tanier | Áno |
| Priemer otočného taniera | 24.5 cm |
| Značka | Beko |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29936 | 1 |
| Krupina | 29936 | 1 |
| Lučenec | 29936 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie