JVC LT-43VU63L

JVC | LED televízory | Kód: 22391
Novinka
Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripavené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
329,00 €
274,17 € bez DPH
Príslušenstvo
Záruka: 42 Mesiacov

JVC LT 43VU63L je cenovo dostupný 43" televízor s pestrou výbavou a vysokým rozlíšením 4K. Dominantou je LED panel s Ultra HD rozlíšením (3 840 × 2 160 px) a frekvenciou 1 800 Hz PPI – môžete sa tak spoľahnúť, že obraz bude čistý, plynulý a ostrý, najmä pri rýchlych či športových scénach. Televízor tiež ponúka podporu HDR, kompatibilnú s formátom HDR 10 a technológiou Dolby Vision. Zobrazovací panel využíva priame osvetlenie tzv. Direct LED.  

Kľúčové vlastnosti televízora 43" JVC LT 43VU63L

Ultra HD rozlíšenie

Podpora DVB-T2 HEVC/H.265

Integrovaná WiFi

Možnosť pripojenia do domácej siete – DLNA

Skylink FastScan – výrazne uľahčuje ladenie a aktualizácie programovej ponuky satelitného príjmu

Bluetooth

Predĺžená záruka  

Televízor s mnohými inteligentnými funkciami  

S televízorom JVC LT 43VU63L budete môcť sledovať akýkoľvek typ televízneho vysielania, disponuje totiž digitálnym, káblovým i satelitným tunerom. Úplnou samozrejmosťou je podpora DVB-T2 vysielania s kodekom HEVC/H.265. Vo výbave televízora nechýba ani integrovaná WiFi s webovým prehliadačom a predinštalovanými aplikáciami ako napr. YouTube, Facebook alebo Twitter. WiFi dopĺňa LAN konektor, nič tak nebráni pripojiť JVC LT 43VU63L k domácej sieti. Funkcia AVS - Audio Video Share a ScreenShare umožňujú jednoduché prepojenie televízora s mobilnými telefónmi, tabletmi a ďalšími zariadeniami podporujúcimi túto funkciu.  

Tešiť sa môžete aj na funkciu HbbTV – teda hybridné televízne vysielanie. Touto funkciou už disponuje takmer každá televízna stanica a vy si tak môžete vychutnať nekonečnú zábavu. Taktiež uvítate možnosť prístupu do služby Netflix 4K.  

JVC LT 43VU63L ohromí zvukovou kulisou  

Skvelý obraz dopĺňa špičková zvuková kulisa v podaní dvoch 10 W reproduktorov s Dolby Digital Plus a ďalšími funkciami vylepšujúcimi zvukový výkon. Iste oceníte aj prítomnosť bezdrôtovej technológie bluetooth, vďaka čomu môžete televízor ľahko spárovať so slúchadlami, soundbarom alebo externým reproduktorom.

Značka JVC

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.