Hisense 55U7QF

Hisense | 4K - UHD TV | Kód: 24564
Doprava zadarmo
Dostupnosť
Skladom posledný kus
Posledný kus na predajni

Doručenie do 24-48 hodín.
649,00 €
540,83 € bez DPH
Záruka: 2 roky

 

  Informačný list

Rad U7QF od Hisense prináša špičkový obraz, dychvyrážajúce zvuk a skvelé inteligentné funkcie, aby ste si mohli užívať nielen televízne vysielanie, ale aj prémiový obsah v tej najvyššej kvalite. Kvalita obrazu stojí najmä na technológii Quantum Dot s bohatou paletou odtieňov a 4K Ultra HD rozlíšení s Dolby Vision HDR, zatiaľ čo perfektný zvuk prináša technológia Dolby Atmos.

Tých najnáročnejších nadchne aj uhlopriečkou 138 cm, rovnako ako systémom VIDAA U4 s náložou aplikácií, ako sú VOYO, Netflix, Amazon Prime, Red Bull TV, Facebook Watch, UEFA.TV a ďalšie.

TV s rozlišením 4K Ultra HD (3840×2160)

Uhlopriečka 139 cm

DVB-C/S2/T/T2 (H.265)

Wi-Fi, Smart TV – internetový prohlížeč

2500 Hz PCI

HbbTV

HDR

PVR

4x HDMI, 2x USB,


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Nádherné 4K Ultra HD rozlíšenie
  • Špičkové technológie pre nádherný obraz – QLED, lokálne stmievanie i Dolby Vision HDR
  • Obľúbená uhlopriečka 138 cm
  • Skvelý zvuk Dolby Atmos
  • Veľa možností vďaka funkciám Smart TV operačného systému VIDAA U4

Nádherný obraz i zvuk. Od tohto televízora budete odchádzať len ťažko.

 

ULED TV

To najlepšie si môžete užiť vďaka technológii Hisense ULED. Pod ňou sa skrývajú špičkové technológie aj patentovaný hardvér a softvér pre dychvyrážajúci obraz – ten najlepší kontrast, farby i detaily.


 

Technológia Quantum Dot (QLED)

Pre maximálnu kvalitu obrazu disponuje tento ULED televízor technológiou Quantum Dot, ktorá výrazne rozširuje farebnú škálu. V preklade to znamená, že základné farby (červená, zelená a modrá) sa dajú oproti bežným televízorom oveľa lepšie rozlíšiť a obraz je celkovo farebnejší a živší.


 

Lokálne stmievanie

Televízor U7QF ponúka až 90 nezávislých zón podsvietenia. To v spojení s technológiou Full Array Local Dimming (lokálne stmievanie na celej ploche obrazovky) znamená inteligentnú správu podsvietenia tak, aby ste dosiahli hlbšiu čiernu a jasnejšiu bielu. Výsledkom sú dynamické zážitky zo sledovania filmov, seriálov i športu, ale aj obyčajného spravodajstva.


 

Dolby Vision HDR

Kvalitu obrazu výrazne posúva dopredu tiež technológia Dolby Vision, ktorá v súčasnosti predstavuje najvyspelejší a najpokročilejší štandard HDR. Podporujú ju poprední producenti a oproti bežnému obrazu dokáže priniesť omnoho realistickejšie, až 40× jasnejšie farby a čiernu až 10× tmavšiu.


 

Dolby Atmos

Technológia Dolby Atmos znamená, že si užijete pohlcujúci zvuk v hrách, filmoch i seriáloch. Vždy sa budete cítiť priamo ako uprostred akcie.


 

Operačný systém VIDAA U4

Rýchle reakcie a veľa funkcií vám táto smart TV ponúka vďaka prostrediu VIDAA U4, ktoré prináša veľa aplikácií, ako sú VOYO, Netflix, Amazon Prime, Red Bull TV, Facebook Watch, UEFA.TV a ďalšie.


 

Aplikácia Remote NOW

Na ovládanie TV je k dispozícii aj aplikácia Remote NOW dostupná pre Android a iOS. Môžete s ňou nielen ovládať TV, ale aj streamovať obraz z televízora do smartfónu či tabletu.


 

Herný režim

Televízor ponúka tiež herný režim, ktorý zníži oneskorenie vstupu. To je dôležité najmä pri závodných/športových hrách, ktoré sa vám budú lepšie hrať a budú ešte lepšie vyzerať. Vďaka tomuto hernému režimu môže vstupné oneskorenie klesnúť až na 16 ms.


 

HI-VIew Engine

Vysokej kvalite obrazu výrazne napomáha aj patentovaná technológia HI-view Engine využívajúca umelú inteligenciu pre rýchlejšie spracovanie grafiky. Optimalizuje v reálnom čase kvalitu obrazu na základe každej scény a vlastností každého pixelu, aby ste sa neustále mohli tešiť z dychvyrážajúceho divadla.

Najlepšie funkcie
» Bluetooth
Umožňuje bezdrôtový prenos dát z / do mobilného zariadenia i zvuku do načúvacích prístrojov alebo iného zvukového zariadenia.
» Dolby Atmos®
Zvuk Dolby Atmos®, ktorý vás pohltí, využíva desiatok rokov výskumu vnímania zvuku človekom, simulovanie trojrozmerného zvukového poľa; na tom všetkom sú založené integrované reproduktory Hisense.
» Dolby Vision HDR
Vďaka funkcii Dolby Vision ™, pokročilé HDR technológii inšpirované technológiou používanou v kinách, bude vaša domáca zábava ešte silnejší a dramatickejší. V porovnaní so štandardným obrazom dokáže funkcie Dolby Vision zobrazovať farby, ktoré ste predtým nevideli, jasy, ktoré sú až 40-krát jasnejšie, a čiernej, ktoré sú 10-krát tmavšie. Výsledkom je ušľachtilý a realistický obraz, vďaka ktorému zabudnete, že sa pozeráte na obrazovku.
» Dual band wi-fi
Televízia bezdrôtovo prijíma dáta v pásmach 2,4 GHz aj 5 GHz a umožňuje tak plynulejšie zobrazovať dátovo najnáročnejšie obsah, ako napríklad streamované 4K videa.
» Gamingovej mód
» HbbTV 2.0.2
Hybrid broadcast broadband TV (HbbTV), teda kombinácia tradičného televízneho vysielania s príjmom cez širokopásmový internet, je technológia prepájajúci svet typicky počítačový a televízne. Vylešená verzia 2.0.2. podporuje najmä platené vysielanie, rozlíšenie Ultra HD s kompresiou HEVC alebo zdieľanie obsahu aj na ďalších zariadeniach.
» HDR 10 + / HLG
Televízory s touto funkciou upravujú jas a úrovne farieb samostatne pre jednotlivé scény. Poskytujú vám jasnejší a presnejší obraz v oblastiach s tieňmi, viac podrobností v jasoch a celkovo živšie farby. Televízory zvládnu dekódovanie súborov vo formáte HDR 10 + / HLG z kompatibilných zdrojov, ako sú zariadenia HDMI alebo USB flash disky, a tiež zo streamovaných zdrojov od poskytovateľov VOD
» Ovládanie telefónom
Aplikácia RemoteNOW pre chytré telefóny na obsluhu televízorov Hisense. Úplné ovládanie televízora máte vždy po ruke. Umožňuje jednoduché ovládanie TV, telefón môžete používať ako diaľkové ovládanie televízora, môžete ho taky používať ako virtuálna myš alebo pre prehrávanie obsahu z telefónu.
» Technológia Quantum Dot
Quantum dot TV využívajú vylepšený systém farebných filtrov (kvantových bodiek), ktorý je súčasťou LCD panela. Vďaka filtru dokážu zobraziť viac farieb, a tak poskytnúť reálnejší obraz než bežné televízie. Samozrejmou súčasťou všetkých Quantum dot televíziou je technológia HDR a rozlíšenie Ultra HD 4K.
» Ultra Dimming
Hisense Ultra Dimming umožní presnejšie vykreslenie obrazu vďaka stlmenie jednotlivých LED diód v mieste, kde je potrebné dosiahnu sýtejšie čiernej farby. Disponuje až 1056 (podľa modelu) nezávislými zónami podsvietenie, navyše táto funkcia zlepšuje aj reakčný čas, vďaka čomu je zabezpečené dokonalejšie zobrazenie farieb, bohatší kontrast a vysoká ostrosť obrazu.
» USB Player
Zapojte do dostupného USB portu televízora USB disk - obsah na ňom obsiahnutý sa automaticky otvorí, aby ste si z neho mohli vybrať, čo budete chcieť prehrávať. Prostredníctvom tejto funkcie môžete sledovať svoje obľúbené filmy, počúvať hudbu a prezerať fotografie.
» Wide Colour Gamut
Funkcia luminofosforů KSF ako špeciálneho materiálu pre rozšírenie farebného gamutu. Nereprodukuje neprirodzené farby s nadmernou sýtosťou; ponúkame vám autentické a živé farby, ktoré sa maximálnym možným spôsobom približujú skutočnému svetu. Uvidíte ruže v jasne červenej, lúky vo sviežej zelenej, more v žiarivo modrej a postavy s prirodzenými odtieňmi pleti.
» Zrkadlenie obrazovky
Táto funkcia predstavuje možnosť komfortného zdieľanie médií vo vašej domácej sieti. Médiá vo vašom mobilnom zariadení, ktorým môže byť laptop, mobilný telefón alebo tablet tak môžu byť veľmi ľahko a jednoducho streamovaná v tejto televízii Hisense. Teraz môžete bez problémov prehrávať filmy aj hudbu z vášho mobilného zariadenia priamo v televízii.

Značka HISENSE

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Všetko v poriadku tovar prišiel som spokojná.

Overený zákazník,

Rýchla a bezproblémová komunikácia a rýchle doručenie tovaru.

Overený zákazník,

Úžasné, jeden deň som si tovar objednala a na druhý deň mi bol doručený. Neviem ako to urobili, ale som nadmieru spokojná. Tovar prišiel v poriadku rúra…

Overený zákazník,