Gallet CCH 210

Predaj skončil

Gallet CCH210, hnedá

Nenechajte zimu, aby vás zaskočila nepripravených. Keď prídete z vonku, zahrejte svoje chodidlá v elektrickej vyhrievacej topánke Gallet CCH210 s príkonom 100 W. Prístroj sa ideálne hodí pre osoby, ktoré trpia nedostatočným prekrvením končatín, tzv. syndrómom studených nôh. Hrejúcu topánku však môže využívať prakticky ktokoľvek, kto potrebuje prehriať svoje skrehnuté nohy. Dokonca trebárs aj deti po celodennom sánkovaní, jazde na lyžiach alebo korčuľovaní. Univerzálna veľkosť vyhrievacej topánky je vhodná pre akúkoľvek veľkosť nohy.

Vysoký tepelný komfort

Vyhrievaciu topánku Gallet tvoria dve vrstvy. Vonkajšia je vyrobená z mäkkého mikroplyšu a vnútorná zo syntetickej vlnyVnútorná vložka je vyberateľná, možno ju teda prať v práčke. Prívodný 2,2 m kábel je vybavený ovládaním s displejom, pomocou ktorého je možné regulovať teplotu v rozsahu od príjemných 30 °C do intenzívnych 60 °CIntenzita teploty je rozdelená do 6 stupňov. Pomocou praktického časovača je možné navoliť dobu vyhrievania v rozsahu od 45 do 90 minút. Topánka nastavenú teplotu automaticky udržuje po celú dobu. Po jej uplynutí dôjde k automatickému vypnutiu spotrebiča. Z bezpečnostných dôvodov je topánka vybavená snímačom proti prehriatiu.


Kľúčové vlastnosti:

  • Vhodná pre jedincov so syndrómom studených nôh
  • Univerzálna veľkosť je vhodná pre každú nohu
  • Optimálne nastavenie dovoľuje 6 stupňov regulácie teploty
  • Praktický časovač dovoľuje nastaviť dobu vyhrievania
  • Topánka automaticky udržuje teplotu
  • Vyberateľnú vnútornú vložku je možné prať v práčke
Značka GALLET

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nákup online vybavený za jeden deň.

Overený zákazník,

Dakujem za profesionálne vybavenie môjho nákupu, tovar funguje vynikajúce.

Overený zákazník,

Som veľmi spokojná, tovar dorazil rýchlo, v poriadku na zasielkovnu. Bolo nám umožnené si tovar prezrieť pred prevzatím,keďže šlo o tv prijímač.

Overený zákazník,