ETA Verto 5442 90000

Eta | Ručné vysávače | Kód: 24195
Dostupnosť
Skladom (5 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
54,90 €
45,75 € bez DPH
Záruka: 2 roky

ETA Verto Li-ion 5442 90000

Hľadáte spoľahlivého pomocníka na dokonalé upratovanie drobných nečistôt na podlahách, kobercoch aj čalúnenom nábytku? Určite vás zaujme ručný vysávač ETA Vertu Li-ion 5442 90000, ktorého nezaskočia omrvinky, chlpy, mláčky ani ťažko prístupné miesta.

Čistý domov

Vďaka kvalitnému 14,4 V Li-ion akumulátoru vám tento ručný vysávač dopraje až 20 minút kvalitného cyklónového vysávania 3. generácie. To vás prekvapí svojou efektivitou a rýchlosťou, s ktorou nečistoty zmiznú v útrobách vysávača. O účinnú filtráciu sa potom postará kvalitný HEPA filter. Jednoduchú manipuláciu zabezpečuje ergonomická rukoväťmalé rozmery a nízka hmotnosť. Vysávač je vhodný na suché aj mokré upratovanie. Prach a omrvinky pohltí rovnako dobre ako mláčku vody alebo rozliate mlieko. Oboje putuje do nádobky, ktorá pojme až 500 ml prachu alebo 120 ml tekutín. Balenie okrem ručného vysávača obsahuje aj štrbinovú hubicu na vysávanie v ťažko prístupných miestach a kefku šetrnú k textíliám a čalúnenému nábytku. Priložená gumová stierka zase uľahčí upratovanie rozliatych kaluží. Nechýba ani nástenný držiak, v ktorom sa vysávač zároveň nabíja. Nabíjanie trvá približne 5 hodín a je sprevádzané svetelnou signalizáciou. ETA tiež ponúka možnosť predĺženej záruky na motor až 3 roky po registrácii.

Kľúčové vlastnosti:

  • Kvalitný 14,4 V Li-ion akumulátor zaistí 20 minút vysávania
  • Kvalitný HEPA filter pre účinnú filtráciu
  • Ergonomická rukoväť pre jednoduchú manipuláciu
  • Možnosť suchého aj mokrého vysávania
  • Možnosť predĺženia záruky na 3 roky

Spoľahlivý pomocník na dokonalé upratovanie drobných nečistôt na podlahách, kobercoch aj čalúnenom nábytku.

 

Kvalitné vysávanie

Vysávač disponuje kvalitným 14,4 V Li-ion akumulátorom, ktorý ponúka až 20 minút nepretržitého vysávania. HEPA filter sa postará o účinnú filtráciu všetkých nečistôt.


 

Suché aj mokré vysávanie

Vysávač si poradí so suchým aj mokrým vysávaním. Prach a omrvinky pohltí rovnako dobre ako mláčku vody alebo rozliate mlieko. Oboje putuje do nádobky, ktorá pojme až 500 ml prachu alebo 120 ml tekutín.


 

Príslušenstvo

Štrbinová hubica je vhodná na vysávanie v ťažko prístupných miestach. Kefka je šetrná k textíliám a čalúnenému nábytku. Priložená gumová stierka potom uľahčí upratovanie rozliatych kaluží.

Značka ETA

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Žiadne.

Overený zákazník,

Netreba nikam chodiť,rýchle vybavenie

Overený zákazník,

Vynikajúci obchod. Rýchle dodanie a super cena.

Overený zákazník,