ETA Delicca II Max 7149 90040 čierna/nerez

Plne automatická domáca pekáreň s príkonom 850 W so 16 prednastavenými programami pre chlieb, buchty, ale aj výrobu jogurtu alebo džemu

Predaj skončil

ETA Delicca II Max 7149 90040 čierna/nerez

Plne automatická domáca pekáreň s príkonom 850 W so 16 prednastavenými programami pre chlieb, buchty, ale aj výrobu jogurtu alebo džemu, sa stane nepostrádateľným pomocníkom vo vašej domácnosti. ETA Delicca MAX má navyše špeciálne formy na pečenie čerstvých rožkov, hrčiek a muffinov.

Upeč treba chleba

Domáca pekáreň ETA Delicca MAX je prebornicou v pečení chleba, a to ako celozrnných, špaldových, slaných i sladkých, exceluje ale aj v tých bezlepkových. Presne totiž vie, čo chlieb k svojej dokonalosti potrebuje bez toho, aby pritom vyžadovala vašu neustálu asistenciu. Príprava chleba v pekárni ETA Delicca II MAX je plne automatická – zahŕňa predohrev, hnetenie, odpočinok, dostatočné kysnutie, kvalitné pečenie a následné udržiavanie teploty. To všetko bez nutnosti vášho zásahu.

Pokiaľ však chcete mať všetko pod kontrolou, pekáreň ETA Delicca II MAX sa vám rada prispôsobí. Stačí zvoliť program VLASTNÝ, ktorý umožňuje individuálne nastavenie jednotlivých fáz prípravy chleba. Môžete si tak zvoliť požadovanú veľkosť chleba (1 kg / 1,25 kg / 1,5 kg) a vybrať si z 3 úrovní sfarbenia kôrky. Praktickou funkciou je aj odložený štart, ktorý vám umožní dokonalé načasovanie – čerstvý a chrumkavý chlieb tak na vás môže čakať po príchode z práce alebo vám spríjemniť hektické aj víkendové rána. Po upečení zostane teplý až 60 minút, a to vďaka funkcii automatického udržiavania teploty.

Multifunkčný pomocník

Domáca pekáreň ETA Delicca II MAX zvládne nielen chlieb, ale aj ďalšie pečivo. Vychutnajte si domáce rožky, hrčky a muffiny a k tým kupovaným sa už nebudete chcieť vracať. Všetko samozrejme pripravíte v bielej, celozrnnej či bezlepkovej variante. S praktickými formami na pečenie z nepriľnavého materiálu vám pečenie pôjde ako po masle.

Domácim pečivom však ETA Delicca II MAX nekončí. Ľahko si v nej pripravíte aj rozmanité druhy ciest, marmelád, džemov, koláčov či sušienok. Odporúčame vyskúšať aj domáci jogurt. O všetkých možných aj nemožných využitích domácej pekárne sa dozviete na našom blogu.

Manipulácia s pekárňou aj jednotlivými dielmi je jednoduchá – forma na pečenie je vybavená sklopným držadlom a vďaka antiadhéznej povrchovej úprave sa k nej cesto nepripečie. Stačí ju potom jednoducho umyť a je pripravená na ďalšie použitie. S nastavením vám pomôže intuitívne dotykové ovládanie a prehľadný displej so všetkými informáciami o stave prípravy. Pokiaľ sa však radšej chcete presvedčiť na vlastné oči, jednoducho nazrite dovnútra cez sklenený priezor vo veku.

Až 16 prednastavených programov

 1. KLASIK - je určený pre biely pšeničný a hnedý ražný chlieb, tiež pre chlieb ochutený bylinkami a hrozienkami
 2. RÝCHLY - je určený na rýchlu prípravu bieleho, pšeničného a ražného chleba. V tomto režime je chlieb menší a má hustý stred
 3. SLADKÝ -je určený na pečenie sladkých typov chleba s chrumkavejšou kôrkou ako pri pečení s programom klasik
 4. CELOZRNNÝ - je určený na pečenie celozrnného chleba z múky s nízkym obsahom lepku
 5. CESTO - je určený na miesenie/miešanie a následné kysnutie cesta bez pečenia. Na prípravu cesta môžete použiť rôzne suroviny pre rôzne druhy pečiva (napr. dalamánky, pizza atď.)
 6. HNETENIE - je určený len na miesenie cesta (bez kysnutia). Pri hnetení cesta môžete použiť rôzne suroviny pre rôzne druhy pečiva (napr. dalamánky, pizza atď.)
 7. TORTA - je určený na miesenie/miešanie surovín (napr. na tortu, koláč), ktoré sa následne pečú po nastavený čas
 8. PEČENIE - je určený na pečenie hnedého chleba, tort alebo sekanej
 9. DŽEM - je určený na prípravu džemu alebo marmelády z čerstvého ovocia
 10. JOGURT - je určený na prípravu domáceho jogurtu
 11. ROŽOK, ŽEMĽA- je určený na pečenie rožkov a žemlí
 12. VLASTNÉ - je určený pre individuálne nastavenie fáz prípravy chleba
 13. BEZLEPKOVÝ - je určený na prípravu bezlepkového chleba
 14. MUFFINY - je určený na pečenie muffinov a bezlepkových muffinov
 15. ROŽOK, ŽEMĽA- je určený na pečenie bezlepkových rožkov a žemlí
 16. VLASTNÉ - je určený pre individuálne nastavenie fáz prípravy bezlepkového chleba

Príslušenstvo

 • Dve formy na pečenie chleba
 • Formácia na pečenie na muffiny
 • Formácia na pečenie na rožky
 • Formácia na pečenie na hrčky
 • Dva hnetacie háky
 • Odmerovacia lyžica
 • Odmerovací pohárik

Predĺžená záruka

Na motor domácej pekárne ETA Delicca II MAX sa vzťahuje bezplatná služba Predĺžené záruky. Po registrácii sa tak záruka na motor pekárne predĺži na 5 rokov. Predĺženú záruku si zaregistrujte TU.

Parametre:

 • Bezlepkové pečenie Áno
 • Displej áno
 • Max. kapacita 1500 g
 • Počet hnetacích hákov 2
 • Počet programov 16
 • Príkon 850 W
 • Nastavenie zafarbenia kôrky stredná
 • Nastavenie zafarbenia kôrky svetlá
 • Nastavenie zafarbenia kôrky tmavá
 • Pečenie bagiet Nie
Značka Eta

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle a bezpečné

Overený zákazník,

Spokojnosť maximalna.

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie objednávky Objednávala som odtiaľ prvý krát, ale určite nie posledný...za mňa veľká spokojnosť

Overený zákazník,