Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Mikrovlnná rúra ETA Marvello je ideálnou voľbou pre každého, kto preferuje jednoduché ovládanie a praktické funkcie. Vnútorný objem 20 litrov ponúka dostatok priestoru na ohrev jedál aj rozmrazovanie surovín. Vďaka 5 stupňom výkonu si ľahko prispôsobíte intenzitu ohrevu podľa potreby – či už iba prihrievate obed alebo rozmrazujete mäso.
Ovládanie je čisto mechanické, prehľadné a mimoriadne spoľahlivé. Rúra ponúka funkcie ohrevu, varenia a rozmrazovania, pričom časovač do 35 minút umožňuje nastaviť ideálnu dobu prípravy. O bezpečnosť sa stará automatické vypnutie pri otvorení dvierok a vnútorné osvetlenie zvyšuje komfort používania. O ukončení ohrevu vás informuje zvukový signál.
Na magnetrón mikrovlnnej rúry ETA Marvello je možné získať predĺženú záruku na 5 rokov. Stačí bezplatná registrácia tu.
Mikrovlnná rúra s mechanickým ovládaním
Rovnomerné šírenie mikrovĺn
Funkcie: rozmrazovanie, prihrievanie, varenie
5 stupňov výkonu
Časovač do 35 minút
Automatické vypnutie pri otvorení dvierok
Zvuková signalizácia ukončenia ohrevu
Vnútorné osvetlenie
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 20 l |
| Mikrovlnný výkon | 700 W |
| Príkon | 1050 W |
| Otočný sklenený tanier | 255 mm |
| Úroveň hluku | 63 dB(A) |
| Trieda ochrany | I |
| Certifikácia | CE |
| Farba | biela |
| Vonkajšie rozmery (Š × H × V) | 439,5 × 333 × 258,2 mm |
| Značka | Eta |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30751 | 2 |
| Krupina | 30751 | 2 |
| Lučenec | 30751 | 3 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie