Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Práčka ETA 387290000A ponúka kapacitu 8 kg, úspornú energetickú triedu A a výkonné odstreďovanie až 1400 ot./min. Vďaka parnej funkcii, širokej ponuke programov a invertorovému motoru zabezpečí šetrné, efektívne a tiché pranie.
Práčka ETA 387290000A je úzky model s hĺbkou 48 cm, ktorý šetrí miesto, no zároveň ponúka kapacitu 8 kg. Je preto vhodná pre rodiny aj menšie domácnosti.
Srdcom práčky je digitálny invertorový motor, ktorý zabezpečuje tichú prevádzku, menšie vibrácie a dlhšiu životnosť spotrebiča. Energetická trieda A zároveň pomáha znižovať spotrebu energie aj vody.
Práčka ponúka 14 pracích programov, vrátane rýchleho prania za 15 minút, programu na vlnu, posteľnú bielizeň, džínsy či detské oblečenie. K dispozícii je aj funkcia Môj program, ktorá umožňuje uložiť vlastné nastavenia prania.
Výhodou je parná funkcia, ktorá pomáha zmäkčiť vlákna textílií, redukovať pokrčenie a odstrániť zápachy alebo alergény. Oblečenie tak bude sviežejšie a hygienicky čistejšie.
Pre jednoduché používanie slúži prehľadný elektronický displej, regulácia teploty a otáčok či funkcia odloženého štartu. Bezpečnosť zabezpečuje detský zámok a možnosť vypnutia zvukovej signalizácie.

Kapacita 8 kg bielizne
Energetická trieda A
Odstreďovanie 1400 ot./min
Invertorový motor
Parná funkcia
14 pracích programov
Rýchly program 15 min
Funkcia Môj program
Odložený štart
Elektronický displej
Detská poistka
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| Typ | Voľne stojaca práčka |
| Plnenie | Predné |
| Kapacita prania | 8 kg |
| Energetická trieda | A |
| Max. otáčky | 1400 ot./min |
| Spotreba energie | 47 kWh / 100 cyklov |
| Spotreba vody | 48 l / cyklus |
| Hlučnosť pri odstreďovaní | 72 dB |
| Počet programov | 14 |
| Výška | 85 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 48 cm |
| Energetická trieda | A |
| Kapacita prania | 8 kg |
| Maximálne otáčky odstreďovania | 1400 min |
| Značka | Eta |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie