Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Kompatibilné len s kuchynskými robotmi Eta 0028 !!!
Náhradná nerezová misa značky ETA vám príde vhod pri príprave najrôznejších ciest. Je určená na kuchynské roboty ETA Gratus a disponuje objemom 3,5 l. Misa je vyrobená z prvotriednych hygienicky preverených materiálov, je ľahko umývateľná a vďaka praktickým držadlám sa vám s ňou bude ľahko a bezpečne manipulovať.
| Rozmery výrobku | |
|---|---|
| Šírka výrobku | 28.0 cm |
| Výška výrobku | 15.0 cm |
| Hĺbka výrobku | 23.0 cm |
| Hmotnosť výrobku | 0.6 kg |
| Rozmery balenia | |
| Šírka výrobku | 25.5 cm |
| Výška výrobku | 19.0 cm |
| Hĺbka výrobku | 25.5 cm |
| Hmotnosť výrobku | 0.9 kg |
| Značka | Eta |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 25774 | 4 |
| Krupina | 25774 | 4 |
| Lučenec | 25774 | 4 |
Spokojnost odporučam
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia