Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Epilátor Aquasoft: Veľmi efektívny a neuveriteľne jemný
Pre jemnú, rýchlu a jednoduchú epiláciu bez nežiadúcich vedľajších účinkov! Dámsky epilátor Aquasoft kombinuje vysokoefektívnu epiláciu s patentovanou technológiou * Anti-Irritation. Výsledkom je dokonale hladká pokožka na pohľad i na dotyk, a to vďaka novému patentovanému* materiálu epilátorovej hlavy, ktorý zaisťuje perfektnú kĺzavosť: záruka menšieho podráždenia pokožky. Epilátor je navyše 100 % vodotesný, teda môžete ho použiť vo vani alebo v sprche. Ochranné a relaxačné vlastnosti vody vám tak zaistia ešte šetrnejšiu epiláciu.
Parametre:
| Napájací zdroj | Dobíjací |
| Voltage | 220-240 V |
| Príkon | 4.5 W |
| Dĺžka prívodného kábla | 1,5 m |
| Typ batérie | Lithium ion |
| Farba | kašmírová |
| Čas dobíjania (podľa modelu) | 1h h |
| Značka | Rowenta |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29527 | 2 |
| Krupina | 29527 | 2 |
| Lučenec | 29527 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie