Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Elektrický ohrievač MORA okrúhly s termostatom objem 50 l, možný prívod pre viacero odberných miest, zvislá inštalácia, elektrické ponorné teleso, regulácia teploty otočným termostatom - možnosť nastavenia až do 65 °C, hospodárne nastavenie 55 °C, ochrana proti zamrznutiu 10 °C. Kontrolka ohrevného telesa, bimetalový teplomer, ukazovateľe teploty vody v zásobníku ohrievača. Prevádzkový tlak 6 až 9 barov. Špeciálny smalt, horčíková anóda. Jednoduchá montáž i údržba. Pripojenie do siete napojenia G 1/2. Energetická trieda: C
Klasický ohrievač vody MORA okrúhleho tvaru je vybavený termostatom a objemom 50 litrov. Je určený k zásobovaniu jednotlivých alebo viacerých odberových miest. Inštaluje sa veľmi jednoducho a vo zvislej polohe. Teplotu si regulujete sami moderným termostatom, je možné nastaviť hospodárnu variantu, a tiež ochranu proti zamrznutiu. Ohrievač je vybavený kontrolkou vykurovacieho telesa, bimetalovým teplomerom, ukazovateľom vody v zásobníku ohrievača. Je vyrobený zo špeciálneho smaltu s horčíkovou anódou. Údržba je veľmi príjemná a jednoduchá.
| Výška | 570 mm |
|---|---|
| Šírka | 454 mm |
| Druh ohrevu | elektrický |
| Objem | 47,5 l |
| ročná spotreba el. energie | 1427 kWh |
| Tvar | kulatý |
| hĺbka | 461 mm |
| hmotnosť | 21 kg |
| menovitý prúd | 8,7 A |
| denná spotreba el. energie | 6,692 kWh |
| denné tepelné straty pri 65 °C | 1,32 kWh/24 |
| stupeň ochrany proti vlhkosti | IP 23 |
| materiál kotle | Ocel |
| Poloha inštalácie | svislá |
| menovitý výkon | 2000 w |
| ovládanie | mechanické |
| počet výstupov | 2 nebo více |
| Značka | Mora |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 19628 | 0 |
| Krupina | 19628 | 0 |
| Lučenec | 19628 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie