Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Elektrický ohrievač MORA okrúhly, objem 50 l, možný prívod pre viacero odberných miest, zvislá inštalácia, elektrické ponorné teleso, továrenské nastavenie hospodárného ohrevu na 55 °C, kontrolka ohrevného telesa, bimetalový teplomer teploty v zásobníku vody. Prevádzkový tlak 6 až 9 barov. Špeciálny smalt, horčíková anóda. Jednoduchá montáž. Pripojenie do siete napojenia G 1/2. Energetická trieda: C
Tradičný ohrievač vody MORA, ktorý je okrúhly a má objem 50 litrov. Je určený k zásobovaniu jednotlivých odberných miest, skupinových alebo ústredných zdrojov teplej vody z jedného ohrievača. Vybavený medeným ponorným vykurovacím telesom priamo v zásobníku vody s vynikajúcou odolnosťou proti korózii a dlhou prevádzkovou životnosťou. Inštaluje sa vertikálne a veľmi jednoducho. Je vyrobený zo špeciálneho smaltu. Vodu ohrieva za veľmi krátku dobu.
| Výška | 561 mm |
|---|---|
| Šírka | 454 mm |
| Druh ohrevu | elektrický |
| Objem | 47,5 l |
| ročná spotreba el. energie | 1427 kWh |
| Tvar | kulatý |
| hĺbka | 461 mm |
| hmotnosť | 21 kg |
| menovitý prúd | 8,7 A |
| denná spotreba el. energie | 6,692 kWh |
| denné tepelné straty pri 65 °C | 1,32 kWh/24 |
| stupeň ochrany proti vlhkosti | IP 23 |
| materiál kotle | Ocel |
| Poloha inštalácie | svislá |
| menovitý výkon | 2000 w |
| ovládanie | mechanické |
| počet výstupov | 2 nebo více |
| Značka | Mora |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 17864 | 2 |
| Krupina | 17864 | 2 |
| Lučenec | 17864 | 3 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie