Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Domáca bezdrôtová meteostanica
Parametre:
| 2/24 formát času | áno |
| budík | áno, 2 × |
| dátum | áno |
| dosah snímača | až 30 m |
| LED podsvietenie displeja | áno |
| min. a max. teplota | áno |
| možné ďalšie čidlo | až 3 čidla (E05018) |
| možnosť nastavenia jednotky teploty | ° C / ° F |
| možnosť zavesenia na stenu | áno |
| napájanie čidla | 2 × 1,5 V AAA (nie sú súčasťou balenia) |
| napájanie stanice | 3 × 1,5 V AA (nie sú súčasťou balenia) |
| prenosová frekvencia | 433 MHz |
| predajný obal | 1 ks, krabička |
| produkt | meteostanice |
| rozmer čidla | 21 × 60 × 100 mm |
| rozmer hlavnej jednotky | 55 × 110 × 154 mm |
| teplotné výstraha | nie |
| trend tlaku | nie |
| trvalé podsvietenie | nie |
| veľkosť displeja | 79 × 124 mm |
| vonkajšia teplota | -20 ° C do +60 ° C, rozlíšenie 0,1 ° C |
| vnútorná teplota | 0 ° C až +50 ° C, rozlíšenie 0,1 ° C |
| vnútorná vlhkosť | nie |
| Značka | Emos |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 24603 | 0 |
| Krupina | 24603 | 0 |
| Lučenec | 24603 | 1 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 24603 | Skladom posledný kus | 25,90 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 24603 | 0 ks |
| Krupina | 24603 | 0 ks |
| Lučenec | 24603 | 1 ks |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




