Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Do zásuvky MaxiFlex od spoločnosti Electrolux sa toho zmestí viac. Je hlbšia, a ponúka tak väčšiu kapacitu na akékoľvek predmety. Zvládnete urobiť viac naraz. Od súprav príborov po objemné nádoby. Upravte rozvrhnutie tak, aby sa zmestilo skutočne všetko.
| AutoFlex | spotrebič zistí stupeň zašpinenia a množstvo riadu v košoch |
| Starostlivosť o sklo | |
| Intenzívny | |
| Rýchly plus | |
| Opláchnutie a čakanie | |
| ECO |
Systém sušenia AirDry využíva prirodzené prúdenie vzduchu
AutoFlex upraví cyklus podľa naplnenia a znečistenia
Zásuvka pre príbory MaxiFlex
Priehľadný ovládací panel
Možnost odloženého štartu až o 24 hodín
Indikátory doplnenia soli a leštidla
4 teploty
Invertorový motor
Spínací plavák
Výškovo nastaviteľný horný kôš, dokonca aj pri plnom naložení
Horný kôš má sklopné držiaky na poháre, Plastic coloured handle
Dolný košík má 4 rozložiteľné tanierové poličky, Plastic coloured handle
| Energetická trieda | E |
| Počet sad | 13 |
| Spotreba el. energie | 0,935 kWh/cyklus |
| Spotreba vody | 10,5 l/cyklus |
| Hlučnost | 44 dB |
| Výška | 85 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Značka | Electrolux |
| Energetická trieda | E |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 24268 | 0 |
| Krupina | 24268 | 1 |
| Lučenec | 24268 | 0 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie