Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Vstavaná chladnička s mrazničkou - Mraznička dole, 69 cm
Vstavaná kombinovaná chladnička Beko BCNE400E50SHN s energetickou triedou D, objemom chladničky 280 l a objemom mrazničky 90 l. Ročná spotreba energie dosahuje 198 kWh. Vybavená smart ovládaním cez mobilnú aplikáciu. Rozmery: šírka 69 cm, výška 194 cm, hĺbka 55 cm. Maximálna hlučnosť 35 dB.
Svetelný režim priehradky HarvestFresh™ Beko BCNE400E50SHN simuluje striedanie slnečného svetla a tmy, čím sa uchováva viac vitamínov a chuti v ovocí a zelenine. Dlhšia čerstvosť skladovaných potravín uľahčuje ich dlhšie uskladnenie a znižuje potrebu častého nakupovania.
Oddelený systém chladenia NeoFrost™ a šetrná cirkulácia vzduchu AeroFlow™ spoločne zabezpečujú ideálne podmienky pre uchovávanie potravín v chladničke a mrazničke. Bez námrazy a zmiešania pachov medzi celým priestorom chladničky, potraviny zostávajú čerstvé dlhšie. Tento model ponúka rovnomerné rozloženie teploty vzduchu, čím sa zabezpečí dlhšia chuť a živiny potravín. S touto technológiou sa vyhnete aj tvorbe kvapiek a námrazy, čo zjednoduší údržbu.
Chladnička s funkciou EverFresh+® poskytuje až 3x dlhšiu čerstvosť ovocia a zeleniny vďaka špeciálnej cirkulácii vzduchu, ktorá udržiava stabilnú vlhkosť a nižšiu teplotu. Táto technológia zabraňuje rýchlemu vädnutiu potravín, čo znamená, že ovocie a zelenina zostávajú dlhšie čerstvé, šťavnaté a chrumkavé.

Parametre:
| Výška | 194 cm |
|---|---|
| Maximálna hlučnosť | 35 dB |
| Celkový čistý objem | 370 L |
| No Frost (mraznička) | Áno |
| Dvojokruhový NoFrost | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Farba | biela |
|---|---|
| Hmotnosť | 88 Kg |
| Šírka | 69 cm |
| Výška | 194 cm |
| Hĺbka | 55 cm |
| Maximálna hlučnosť | 35 dB |
|---|
| Umiestnenie mrazničky | dole |
|---|---|
| Čistá kapacita mrazničky | 90 L |
| Mraziaci výkon | 5.2 kg/24h |
| Celkový čistý objem | 370 L |
|---|---|
| Uchytenie dverí | Dvere pravé, Dvere ľavé |
| Čistá kapacita chladničky | 280 L |
|---|
| Ročná spotreba energie | 198 kWh |
|---|---|
| Klimatická trieda | SN-T |
| Odolnosť voči výpadku prúdu | 9 hod. |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| No Frost (mraznička) | Áno |
|---|---|
| Rýchle zmrazenie | Áno |
| Alarm | Áno |
| Priehradka Fresh Zone | Áno |
|---|
| Technológia smart ovládania | Bluetooth, Wifi |
|---|---|
| Kovová polica na fľaše | Nie |
| Smart (ovládanie mobilom) | Áno |
| Dvojokruhový NoFrost | Áno |
| Smart aplikácia | HomeWhiz |
| Značka | Beko |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29943 | 0 |
| Krupina | 29943 | 0 |
| Lučenec | 29943 | 2 |
Spokojnost odporučam
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia