Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Kombinovaná chladnička s mrazničkou / Automatické odmrazovanie chladiaceho priestoru / Mechanické ovládanie / 4 police vo dverách chladničky / 3 multi-variabilné sklenené police v chladničke / Zásuvka na zeleninu / Držiak na vajíčka / 3 zásuvky v mraziacej časti / Forma na ľad / LED osvetlenie v chladničke / Trieda energetickej účinnosti E / InoxLook
Kombinovaná chladnička MORA CMD 3234 S má praktické voľne stojace prevedenie s hĺbkou do 56 cm, takže ju môžete zarovnať s líniou kuchynskej linky. Úžitkový objem 269 litrov je rozdelený na chladiacu časť s objemom 198 litrov a mraziacu časť s objemom 71 litrov. Chladnička je ideálna pre väčšie domácnosti s tromi alebo štyrmi členmi a spadá do energetickej triedy E s ročnou spotrebou energie 210 kWh. Veľmi praktická je funkcia automatického odmrazovania chladiaceho priestoru, ktorá uľahčuje údržbu a šetrí váš čas. Mraziaca časť dokáže zmraziť 3,2 kg potravín za 24 hodín a v prípade výpadku prúdu udrží teplotu v mrazničke až 11 hodín. Trieda mrazenia je označená štyrmi hviezdičkami. Tichá prevádzka s hlučnosťou len 39 dB nebude rušiť ani pri spojení kuchynskej a obývacej časti.
| Výška | 1800 mm |
|---|---|
| Šírka | 550 mm |
| farba | inox look |
| kategória spotrebiča | chladnička s mrazničkou dole |
| maximálna hlučnosť | 39 db(a) |
| ročná spotreba el. energie | 210 kwh/rok |
| hĺbka | 557 mm |
| hmotnosť | 53 kg |
| celkový objem | 269 l |
| objem chladničky | 198 l |
| objem mrazničky | 71 l |
| konštrukcia | volně stojící |
| celkový objem chladničky | 198 l |
| počet košov v mrazničke | 3 |
| počet políc v chladničke | 3 |
| spôsob odmrazovania mrazničky | Manuální (ruční) |
| typ ovládania | Mechanické |
| NoFrost DualAdvance beznámrazová technologie | nie |
| Drôtený rošt na fľaše | nie |
| materiál políc | skleněné |
| spôsob odmrazovania chladničky | automatické |
| typ spotrebiča | dvoudveřový |
| smer otváranie dvierok | pravý otočný |
| skladovacia doba pri výpadku energie | 11 h |
| Typ osvetlenia | LED |
| Digitálny ukazovateľ teploty pre chladničku | nie |
| Značka | Mora |
| Energetická trieda | E |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 28744 | Nedostupné | 289,00 € s DPH |
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 28744 | 0 ks |
| Krupina | 28744 | 0 ks |
| Lučenec | 28744 | 0 ks |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




