Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Chladničky bez mrazničky LORD R6 slúži k bežnému chladenie potravín, neobsahuje mraziacej časti a je teda výrazne úspornejšie než klasické modely
Chladničky bez mrazničky LORD R6 slúži k bežnému chladenie potravín, neobsahuje mraziacej časti a je teda výrazne úspornejšie než klasické modely. Ide o voľne stojaci model, ktorý nevyžaduje príliš zložitú inštaláciu ani prestavbu interiéru. Lednice LORD R6 sa radí do veľmi úsporné energetickej triedy E pri spotrebe 79 kWh / ročne. Klimatickú triedu značí skratka N a ST. Hlučnosť R6 zotrvá pod hranicou 39 dB.
Energetická trieda: E Hlučnosť: C 39 dB Využiteľný objem chladničky 40 l Prevedenie chladničky v bielej farbe Konštrukcia je upravená tak, aby išli prehodiť pánty dvierok Chladiaca časť chladničky ponúka celkom 40 l a radíme ju tak medzi menšie modely. Perfektné je pre jednotlivca či nenáročných pary. Vo vnútri chladničky je na uloženie potravín jedna drôtená polička a dve priehradky vo dverách. Spodná je riešená tak, aby sa do chladničky vošla aj veľká fľaša limonády. Nechýba možnosť zmeny otvárania dverí, takže sa bude pohodlne používať, či už ju postavíte kamkoľvek.
Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma.Registrácia predĺženej záruky
Parametre:
| Typ | voľne stojace |
|---|---|
| Výška | 51 cm |
| Šírka | 44 cm |
| Hĺbka (cm) | 47 |
| Energetická trieda | E |
| Zobrazenie | Nie |
| Hluk (db) | 39 dB |
| Trieda hluku | C |
| Klimatická trieda | N-ST ( 16 °C až 38 °C) |
| Spotreba elektriny za rok | 79 kWh |
| Spotreba energie za 24 hodín | 0,22 kWh |
| Zväzok | 40 l |
| Objem chladiacej sekcie | 40 l |
| Osvetlenie chladiacej časti | Nie |
| Počet chladiacich okruhov | 1 |
| Počet políc v chladiacej časti | 1 |
| Materiál police chladiacej časti | drôt |
| Počet dverových políc | 1 |
| Rukoväť | Integrované |
| Počet kompresorov | 1 |
| Chladiaci systém - chladnička | Statické |
| Indikátor teploty | Nie |
| Miesto kontroly | |
| Umiestnenie mrazničky | bez mrazničky |
| Poloha závesov dverí | pravý (zameniteľný) |
| Hmotnosť | 22,5 kg |
| Chladivo | R600a - isobutan |
| Spôsob rozmrazovania chladiacej časti | Manuálne |
| Metóda kontroly | |
| Spôsob umiestnenia | voľne stojace |
| Napätie | 220 - 240V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 44 cm |
| Výška | 51 cm |
| Značka | Lord |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 40-50 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 28867 | 1 |
| Krupina | 28867 | 0 |
| Lučenec | 28867 | 0 |
Spokojnost odporučam
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia