Prihláste sa alebo zaregistrujte.
LORD C23 je extrémne spoľahlivá, voľne stojaca chladnička vhodná do každého interiéru. Dokonale sa hodí na nahradenie chladničky staršieho typu o šírke 55 cm a hĺbke 60 cm
C23 je ideálnym spotrebičom, ak chcete nahradiť chladničku staršieho typu so šírkou 55 cm, ale nechce sa vám kvôli tomu upravovať celú kuchyňu. Vďaka rozmerom 180,0 cm x 54,0 cm x 60 cm sa stáva ideálnym kandidátom.
Samozrejmosťou je automatické odmrazovanie NoFrost s rovnomernou cirkuláciou vzduchu vďaka Multiairflow Tower. Chladiaca časť LORD C23, ktorá ponúka funkciu automatického odmrazovania, je rozčlenená na niekoľko zón. Potraviny môžete umiestniť do celkom troch políc z bezpečnostného skla. Vo dverách chladničky nájdete celkom tri police. Pre ovocie a zeleniny je C23 vybavená zásuvkou s Fresh zónou. Mraziaca časť ponúka funkciu automatického odmrazovania NoFrost. Zmrazovacia kapacita mrazničky je 3,2 kg potravín za 24 hodín. V prípade výpadku prúdu sa doba skladovania pohybuje okolo 9,5 hodiny.
Na všetky spotrebiče značky Lord je v Českej republike poskytovaná záruka 5 rokov zadarmo.
Parametre:
| Typ | voľne stojaca |
|---|---|
| Výška | 180 cm |
| Šírka | 54 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Energetická trieda | E |
| Zobrazenie | nie |
| Hluk (db) | 40 dB |
| Trieda hluku | C |
| Klimatická trieda | N-ST ( 16 °C až 38 °C) |
| Spotreba elektriny za rok | 220 kWh |
| Spotreba energie za 24 hodín | 0,60 kWh |
| Zväzok | 253 l |
| Objem chladiacej sekcie | 182 l |
| Objem mraziaceho oddelenia | 71 l |
| Osvetlenie chladiacej časti | LED |
| Počet chladiacich okruhov | 2 |
| Počet políc v chladiacej časti | 3 |
| Materiál police chladiacej časti | bezpečnostné sklo |
| Počet dverových políc | 3 |
| Počet zásuviek v mraziacom priestore | 3 |
| Polička na fľaše | áno |
| Rukoväť | integrované |
| Metal-cooling | nie |
| Počet kompresorov | 1 |
| Doba skladovania pri výpadku (v hodinách) | 9,5 hodiny |
| Chladiaci systém - chladnička | dynamický |
| Chladiaci systém - mraznička | dynamický |
| Rýchle schladenie | nie |
| Rýchle zmrazenie | nie |
| Indikátor teploty | nie |
| Miesto kontroly | vo vnútri |
| Umiestnenie mrazničky | dole |
| Poloha závesov dverí | vpravo (možno zameniť) |
| Chladivo | R600a - isobutan |
| Mraziaca kapacita za 24 hodín | 3,2 kg |
| Spôsob rozmrazovania chladiacej časti | automatický |
| Spôsob rozmrazovania mraziacej časti | automatický |
| Metóda kontroly | mechanické |
| Napätie | 220 - 240V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 54 cm |
| Výška | 180 cm |
| Značka | Lord |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 51-56 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 180-184 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 30577 | 0 |
| Krupina | 30577 | 0 |
| Lučenec | 30577 | 1 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie