Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Chladnička kombinovaná s mrazničkou dole, objem chladničky / mrazničky 261/111 l
Voľne stojaca kombinovaná chladnička Indesit LI9 S2E X v energetickej triede E ponúka celkovú kapacitu 372 l (261 chladnička, 111 mraznička) a vyniká praktickou technológiou Low Frost. strong>. Tá spolu srobustnými sklenenými policami účinne minimalizuje vytváranie ľadu, aby ste nemuseli mrazničku tak často odmrazovať. Chladnička Indesit LI9 S2E X si v neposlednom rade získa každého vďaka mimoriadne nízkej prevádzkovej hlučnosti – s hladinou neprevyšujúcou 38 dB nebudete o spotrebiči vôbec vedieť. Prémiový dizajn v nereze sa bude vynímať v každej kuchyni.
Vnútorná časť chladničky Indesit LI9 S2E X pozostáva z 5 políc (z toho 4 nastaviteľných), 4 priehradok vo dverách a z veľkokapacitnej zásuvky na ovocie a zeleninu. LED osvetlenie interiéru je samozrejmosťou. V mrazničke nájdeme 3 zásuvky a praktickú misku na ľadové kocky. Indesit LI9 S2E X vyvíja mraziaci výkon 5 kg/24 h a v prípade výpadku prúdu uchová vaše potraviny zmrazené po dobu až 24 h. Mraznička disponuje aj šikovnou funkciou Open Space, vďaka ktorej môžete v prípade potreby odstrániť 2 horné zásuvky, a získať tak veľkorysý priestor na uskladnenie objemných surovín.
Kombinovaná chladnička Indesit LI9 S2E X myslí na kvalitu vašich potravín prostredníctvom dômyselnej technológie na kontrolu optimálnej vlhkosti – tá neustále monitoruje vnútornú klímu i uložené suroviny a zamedzuje ich vysúšaniu. Indesit LI9 S2E X disponuje aj obojstrannými dvierkami, ktorých otváranie si môžete pohodlne prispôsobiť podľa potrieb vašej domácnosti.
Parametre:
| Energetická trieda | E |
|---|---|
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojaca |
| Umiestnenie mraziacej časti | Mraznička dole |
| Počet dverí | 2 |
| Celkový objem | 372 l |
| Emisná trieda hluku | C |
| Objem chladničky | 261 l |
| Objem mrazničky | 111 l |
| Spotreba energie | 249 kWh |
| Kompresory | 1 |
| Počet políc chladničky | 5 |
| Materiál police | Sklenené |
| Antibakteriálna úprava | Nie |
| Počet priehradiek mrazničky | 3 |
| Retro | Nie |
| Smart | Nie |
| No frost | Nie |
| Pripojenie vody | Nie |
| Mraziaci výkon | 5 kg/den |
| Akumulačná doba | 24 h |
| Domáci bar | Nie |
| Zásobník na vodu | Nie |
| Výrobník ľadu | Nie |
| Zameniteľné otváranie | Áno |
| Hlučnosť | 39 dB |
| Klimatická trieda | N,T |
| Výška | 201,3 cm |
| Šírka | 59,5 cm |
| Hĺbka | 73 cm |
| Farba | TMAVÝ NEREZ |
| Hmotnosť | 70 kg |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 59,5 cm |
| Výška | 201,3 cm |
| Značka | Indesit |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 59-60 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 200-205 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 27717 | 0 |
| Krupina | 27717 | 0 |
| Lučenec | 27717 | 2 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie