Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Beko B5RCNA406HW | |
| Cena bez DPH | 462,60 € |
| Cena s DPH | 569,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Energetická trieda | C |
| Šírka | 59,5 cm |
| Výška | 203,5 cm |
| Značka | Beko |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 59-60 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 200-205 cm |
komunikacia bez problemov
Overený zákazník,
rýchlost vybavenia
Overený zákazník,
Dobre ceny Rychle odoslanie
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.




