Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole, výška 185 cm, NoFrost Plus, objem chladničky/mrazničky 204/96 l,
energetická trieda E
Udržujte všetky vaše potraviny dlho čerstvé a pripravené na spracovanie v kombinovanej chladničke Gorenje NRK6192AW5 s veľmi nízkou hlučnosťou 38 dB . Chladnička je zaradená do energetickej triedy E a ponúka veľký priestor 204 lv chladiacom priestore a 96 lv mraziacom , ktorý bude vyhovovať aj tým, ktorí radi nakupujú do zásoby. Gorenje NRK6192AW5 poteší radom šikovných funkcií a detailov, ktoré posúvajú bežný domáci spotrebič na vyššiu úroveň.
Chladničku Gorenje NRK6192AW5 môžete naplniť až po okraj bez toho, aby ste stratili prehľad o uchovávaných potravinách. Dokonalý prehľad vám zaistí otváranie dverí chladničky do pravého uhla, výsuvnej police a LED osvetlenia , a to aj v malých kuchynkách, ktoré inokedy neponúkajú veľa priestoru na manipuláciu. Vďaka veľmi malej hĺbke 59,2 cm navyše spotrebič ľahko zasuniete do už postavenej kuchynskej linky bez toho, aby časť chladničky prečuhovala.
Gorenje NRK6192AW5 bude vyhovovať aj v rodinách, kde sa dvere chladničky doslova netrhnú. Vďaka inteligentnému systému ADAPTTECH dokáže chladnička sama regulovať teplotu bez ohľadu na to, ako často ju otvárate. Vaše potraviny tak zostanú dlhšie čerstvé a svieže. Pre ovocie a zeleninu je chladnička vybavená špeciálnou priestrannou zásuvkou CrispZone s funkciou HumidityControl . Predĺžte život nakúpenej zeleniny jednoducho tým, že upravíte vlhkosť v zásuvke.
Do Gorenje NRK6192AW5 môžete umiestniť aj veľmi aromatické potraviny bez toho, aby sa pachy rozšírili do celej chladničky. Systém MultiFlow 360° so 14 ventilačnými otvormi rozháňa do celého priestoru ionizovaný vzduch, ktorý eliminuje všetky pachy . Pri naplnení chladničky väčším množstvom potravín je možné zapnúť funkciu rýchleho chladenia SuperCool na 6 hodín , ktorá novo prinesené jedlo schladí na najlepšiu teplotu pre uchovávanie. Potraviny v mraziacom priestore chráni NoFrost Plus systém , vďaka ktorému nie je potrebné rozmrazovať.
Parametre:
| Hlučnosť | 38 dBA |
|---|---|
| Zameniteľné otváranie | Ano (zákazník) |
| Možnosť umiestnenia | Voľne stojace |
| Emisná trieda hluku | C |
| Antibakteriálna úprava | áno |
| Napojení vody | áno |
| Celkový objem | 303 l |
| Objem chladničky | 204 l |
| Objem mrazničky | 96 l |
| Umiestnenie mraziacej časti | Dole |
| Počet dverí | 2 |
|---|---|
| Výrobník ľadu | áno |
| Zásobník na vodu | áno |
| Žiadny mráz | Opäť |
|---|
| Energetická trieda | A |
|---|---|
| Ročná spotreba energie | 242,00 KWH |
| Akumulačná doba | 17 H |
| Mrazící výkon | 12,0 KGH |
| Hmotnosť | 71,50 kg |
|---|---|
| Hĺbka | 59.20 CM |
| Šírka | 60.00 CM |
| Výška | 185.00 CM |
| Energetická trieda | E |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 185 cm |
| Značka | Gorenje |
| Šírka výrobku (rozmedzie od - do) | 59-60 cm |
| Výška výrobku (rozmedzie od - do) | 185-189 cm |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Fiľakovo | 29116 | 0 |
| Krupina | 29116 | 1 |
| Lučenec | 29116 | 0 |
komunikacia bez problemov
rýchlost vybavenia
Dobre ceny Rychle odoslanie