Predajne a kontakt
Elektro -M.T. E-shop

o  Tel: +421 919 388 018

 

Elektro-M.T. Lučenec
o Rázusova 85/7
o Lučenec, 98401
o Tel.: +421 47/433 14 76
 
o Elektro-M.T. Žarnovica
o Partizánska 65
o Žarnovica, 96681
o Tel.: +421 45/671 61 07
 
Elektro-M.T. Krupina
o Bočkayho námestie 55/2
o Krupina, 96301
o Tel.: +421 45/552 23 59
 
o Elektro-M.T. Fiľakovo
o Jilemnického 40
o Fiľakovo, 98601
o Tel.: +421 47/438 43 00
 
o Elektro-M.T. Banská Štiavnica
o Dolná 849/11
o Banská Štiavnica, 96901
o Tel.: +421 911 374 110

Beko DH 8544 CS RX

BEKO | Sušičky | Kód: 23018
Vystavený kus
Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
Doručenie do 4 - 5 pracovných dní. Pre presný termín dodania nás neváhajte kontaktovať.
Pôvodná cena
659,00 €
Ušetríte
110,00 € (17%)
549,00 €
457,50 € bez DPH
Príslušenstvo
+99,00 €
+9,00 €
Záruka: 2 roky

Popis produktu

Sušička navrhnutá tak, aby sa perfektne a šetrne postarala o každučký kúsok zverenej bielizne. Nezáleží, či sušíte rifle, klasickú bielizeň alebo napríklad chúlostivú vlnu. Vďaka získanej certifikácii WoolMark Apparel Care máte istotu, že i o vlnené odevy bude šetrne postarané. Moderné tepelné čerpadlo umožní sušiť bielizeň i pri nižších teplotách, čo mu pomáha zachovať si tvar i farbu. Navyše skracuje dobu sušenia a efektívne šetrí spotrebu energie. O bielizeň je kráľovsky postarané i po dokončení cyklusu. Pokiaľ zabudnete obsah vybrať, špeciálne otáčanie bubnu zaistí, že sa bielizeň nepokrčí. Jednoduchá údržba filtrov, detská poistka či prehľadný displej je tu už samozrejmosťou.

Redukuje pokrčenie prádla

I keď necháte bielizeň po usušení nejakú dobu vo vnútri sušičky bez povšimnutia, vaša bielizeň nebude vôbec pokrčená. Ako je to možné? Špeciálna funkcia, ktorá sa postará o otáčanie bubnu i po skončení sušiaceho programu zaistí, že sa bielizeň nepokrčí a zostane tak, ako by ste ju vytiahli ihneď po dosušení.

Redukuje pokrčenie prádla

Šetrí bielizeň i peňaženku

Šetrí bielizeň i peňaženku

Moderná technológia a inovatívne čerpadlo EcoGentle majú za úlohu chrániť vašu bielizeň, ale i šetriť náklady na energie. Vďaka možnosti sušenia pri nižších teplotách nestráca oblečenie tvar ani farby a vy zároveň šetríte náklady na chod.

Veľmi šetrná k vlnenému oblečeniu

Máte obavy, čo s vašim obľúbeným vlneným svetrom spraví sušenie v sušičke? Táto kondenzačná sušička s hybridnou technológiou sa môže pýšiť certifikáciou WoolMark Apparel Care, ktorá zaručí vašej jemnej bielizni tú najlepšiu starostlivosť, a tak zostane i po sušení krásne jemná a nadýchaná.

Veľmi šetrná k vlnenému oblečeniu

Jednoduchá údržba

Jednoduchá údržba

Na kvalitu sušiaceho procesu má isto veľký vplyv i bezproblémová údržba filtrov, ktoré zachytávajú prach a nečistoty. Nie je tomu inak ani u tejto sušičky. K filtrom sa tu dostanete naozaj jednoducho a rýchlo. Udržovaním čistých filtrov sa predĺži životnosť celého prístroja a kvalita celého procesu sušenia bielizne.

Prispôsobí sa vašim potrebám

Lámete si hlavu, kam sušičku dáte? Vďaka šikovnému medzikusu (nie je súčasťou balenia) sa dá sušička bez obáv postaviť na práčku s hĺbkou 45 centimetrov a užívať si miesto, kde vám nebude prekážať sušiak. Zároveň pokiaľ nestíhate, tak šikovná funkcia RapiDry je schopná skrátiť čas sušenia až o tretinu jej času. Čakanie nemusíte skracovať iba u klasickej bavlny, ale môžete funkciu využiť i u špeciálnych programov, ako je napríklad Šport. To už je pekná úspora času, nemyslíte?

Prispôsobí sa vašim potrebám

Ďalší pomocníci dokonalého sušenia

Ďalší pomocníci dokonalého sušenia

Veľkým pomocníkom sa isto stane vnútorné osvetlenie bubnu sušičky, zvukové upozornenie na koniec programu či indikátory plnosti filtrov. To všetko uvidíte na prehľadnom LCD displeji. Veľmi šikovným pomocníkom je i detský zámok, vďaka ktorému nedôjde k náhodnému prerušeniu či zmene sušiaceho programu.

Značka BEKO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nakupoval som prvý raz, spokojnosť a dobrá cena

Overený zákazník,

cena pre daný produkt

Overený zákazník,

Ochotní a spoľahliví pracovníci či už v predajniach alebo na eshope.

Overený zákazník,