Whirlpool W5 721E W

WHIRLPOOL | Víkendová zľava | Kód: 22693
Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripavené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
Pôvodná cena
339,00 €
Ušetríte
40,00 € (12%)
299,00 €
249,17 € bez DPH
Príslušenstvo
+5,90 €
Záruka: 2 roky

Voľne stojaca chladnička Whirlpool W5 721E W sa spoľahlivo postará o vaše potraviny. Ponúka veľký objem, elegantný dizajn a moderné funkcie, ktoré zaistia zachovanie výbornej chuti aj nutričných látok v čerstvých jedlách. Prístroj patrí do úspornej energetickej triedy A++. Na svoju prevádzku preto potrebuje len minimum energie, takže nebudete musieť doplácať za vyššiu spotrebu. S hlučnosťou 39 dB patrí medzi najtichšie vo svojej triede.

Záchrana pri výpadku prúdu

Po vložení potravín do mrazničky zvládne zariadenie zamraziť až 5 kg za 24 hodín, aby jedlá aj po rozmrazení chutili stále skvele. Pokiaľ dôjde k náhlemu výpadku prúdu, chladnička udrží stabilne nízku teplotu v interiéri až po dobu 24 hodín, takže sa jedlo nepokazí.

Pre koho je určená?

S celkovou kapacitou 308 litrov (197 litrov pri chladničke a 111 litrov pri mraziacej časti) sa spotrebič výborne hodí do stredne veľkých domácností s tromi členmi. Interiér je bohato členený:

  • 3 sklenené police
  • 3 priehradky vo dverách
  • zásuvka FreshBox na ovocie a zeleninu
  • 3 mraziace boxy
  • držiak na fľaše

 

LessFrost

Inovatívna nízkonámrazová technológia LessFrost vám zaistí o poznanie menej práce. Námrazu totiž odvádza na bočné steny, odkiaľ ju ľahko dostanete. Z mrazničky je možné zásuvky kompletne vytiahnuť. Medzi nimi sa navyše nachádzajú sklenené poličky, ktoré možno samostatne použiť na uloženie potravín.

 

 

Rýchle chladenie

Kedykoľvek dovnútra chladničky pridáte nové potraviny, dôjde k automatickému poklesu teploty v jej interiéri. Integrované senzory kontrolujú teplotu, aby bolo docielené najnižšej spotreby pri zachovaní čerstvosti a nutričných hodnôt surovín.

 

 

Elektronický ovládací panel

Na prednej strane dverí sa nachádza veľký prehľadný elektronický ovládací panel. Nastavte si ideálny výkon a regulujte teplotu podľa aktuálnych preferencií, aby ste si zaistili maximálnu čerstvosť a výbornú chuť potravín po dlhé dni.

 

 

LED osvetlenie

Vďaka výraznému LED osvetleniu budete mať maximálny prehľad o všetkom, čo je v chladničke uložené. Svetlo siaha až do nejzapadlejšieho zákutia interiéru. Aj napriek tomu je však mimoriadne úsporné, aby nedochádzalo k zvýšenej spotrebe energie, kedykoľvek otvoríte dvierka.

 

 

Držiak fliaš

Súčasťou chladničky je aj integrovaný držiak fliaš. Víno, pivo i PET fľaše môžete mať bezpečne poskladané na jednom mieste, aby nehrozilo ich rozliatie alebo prevrhnutie, keď vyťahujete z chladničky iné jedlá.

 

Energetická trieda: A++
Spotreba energie: 233 kWh/rok
Zmrazovacia kapacita: 5 kg/24 hod.
Odolnosť pri výpadku el.energie: 24 hod.
Hlučnosť: 39 dB
Počet kompresorov: 1
Počet termostatov: 1
Počet políc chladničky: 4
? Počet zásuviek mrazničky: 3
Automatické odmrazovanie chladničky: Áno
Beznámrazový systém No Frost: Nie
Ovládanie: elektronické
Prevedenie: Biela
Rozmery (v x š x h ): 176 x 59,5 x 65,5 cm
Hmotnosť: 59 kg
Značka WHIRLPOOL

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Spokojna

Overený zákazník,

Rýchly a bezproblémový.

Overený zákazník,

Rychle vybavenie objednavky

Overený zákazník,