Whirlpool SP40 801

Doprava zadarmo
Dostupnosť
Skladom (2 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
749,00 €
624,17 € bez DPH
Príslušenstvo
+9,90 €
Záruka: 2 roky

 

 

 

6. ZMYSEL ControlUdrží potraviny dlhšie čerstvé

Technológia 6. ZMYSEL Control zaručuje nepretržitú kontrolu teploty v reálnom čase, okamžite reaguje na jej výkyvy a rýchlo ju opäť prispôsobí tak, aby bola zachovaná čerstvosť produktov. Navyše minimalizuje teplotné kolísanie v mrazničke, čím chráni potraviny pred poškodením mrazom, stratou kvality a farby.

Direct Cool s funkciou Less Frost Odmrazovanie raz mesačne len za minútu času

Vďaka technológii Less Frost sa ľad vytvára len na stenách, pretože výparník je zabudovaný okolo vnútorného priestoru mrazničky. To výrazne uľahčuje a urýchľuje celé odmrazovanie. Technológia Less Frost uľahčuje manipuláciu so zásuvkami a vyberanie potravín.

Extra spaceAž o 40 % miesta naviac pre potraviny!

Inovatívne riešenie vnútorného priestoru prináša dosť miesta a potrebnej flexibility pre pohodlné a jednoduché ukladanie potravín i nápojov. Súčasne si môžete priestor upraviť podľa vlastných potrieb a zvyklostí, pretože užívateľské pohodlie má tú najvyššiu prioritu.

MAXI zásuvka na ovocie Exkluzívna maxi zásuvka.

Ideálne miesto pre ukladanie potravín pri teplote cca. 5 °C, pre rozšírenie miesta poskytovaného štandardnými zásuvkami na ovocie.

Centauro Touch Dotykový displej

Nastavenie chladničky/mrazničky môžete upravovať priamo na dotykovom displeji: - Technológia 6. ZMYSEL s funkciou Fresh Control - Ukazovateľ teploty Slúži pre nastavovanie teploty v chladničke (v rozsahu 2 °C až 8 °C) alebo v priestore mrazničky (v rozsahu -16 °C až -24 °C). - Teplota v mrazničke - Fast freeze/Fast Cooling - Fast Freeze (rýchle zmrazenie) / Fast Cool (rýchle ochladenie) - Vypínanie zvukovej výstrahy Pre vypnutie zvukovej výstrahy krátko stlačte toto tlačidlo. - On/stand-by V režime Stand-by sa svetlo v priestore chladničky nezapína. Spotrebič opäť aktivujete ďalším krátkym stlačením tlačidla. Poznámka: spotrebič sa týmto neodpojí zo zdroja napájania - Prázdniny (prázdninový režim)

Funkcia Fast Cooling Rýchle ochladenie potravín jedným tlačidlom

Potom, čo do chladničky vložíte nové potraviny, teplota sa vo vnútri chladničky okamžite zníži. Vstavané senzory automaticky upravujú teplotu chladenia tak, aby bola zaručená nízka spotreba energie a dlhodobá čerstvosť potravín.

Funkcia Fast Freeze Rýchle zmrazenie veľkého množstva potravín

Pokiaľ do mrazničky plánujete vkladať veľké množstvo potravín, 24 hodín vopred stlačte na 3 sekundy tlačidlo „Freezer“.

Priečinok na fľaše Určené pre pevné a bezpečné uloženie fliaš.

Inteligentné riešenia pre využitie priestoru znamenajú jednoduchý prístup k uloženým potravinám a ich usporiadaniu v chladničke i mrazničke, pri optimálnom využití dostupného miesta

LED Dokonalé osvetlenie

Úsporné LED svetlá zabezpečujú rovnomerné osvietenie celého vnútorného priestoru chladničky, aby ste vždy jednoducho našli všetko, čo hľadáte.

XlentFitFlexibilita pri montáži spotrebiča vo vašej kuchyni

Vďaka tenkej konštrukcii a špeciálnemu zaveseniu nevybočujú dvierka pri otváraní z profilu chladničky, a nenarážajú tak na iné kusy nábytku alebo stenu kuchyne ani v prípade, že spotrebič stojí hneď vedľa nich.

Detekcia výpadku napájania Zvuková výstraha a výstraha viditeľná zvonku

Mraznička pomocou zvukovej výstrahy a špeciálnej ikony informuje v prípade, že omylom necháte otvorené dvierka alebo vypadne prúd a teplota stúpne nad -9 °C.

 

  Informačný list výrobku

Parametre:

Energetická trieda F

Spotreba energie 310 kWh/rok

Úžitkový objem 400 l

Objem chladničky 299 l

Objem mrazničky 101 l

Hlučnosť 35 dB

Rozmery 193,5 × 69 × 54,5 cm (v × š × h)

Rozmery pre vstavanie 194 × 71 × 56 cm (v × š × h)

 

Značka WHIRLPOOL

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nákup online vybavený za jeden deň.

Overený zákazník,

Dakujem za profesionálne vybavenie môjho nákupu, tovar funguje vynikajúce.

Overený zákazník,

Som veľmi spokojná, tovar dorazil rýchlo, v poriadku na zasielkovnu. Bolo nám umožnené si tovar prezrieť pred prevzatím,keďže šlo o tv prijímač.

Overený zákazník,