Predajne a kontakt
Elektro -M.T. E-shop

o  Tel: +421 919 388 018

 

Elektro-M.T. Lučenec
o Rázusova 85/7
o Lučenec, 98401
o Tel.: +421 47/433 14 76
 
o Elektro-M.T. Žarnovica
o Partizánska 65
o Žarnovica, 96681
o Tel.: +421 45/671 61 07
 
Elektro-M.T. Krupina
o Bočkayho námestie 55/2
o Krupina, 96301
o Tel.: +421 45/552 23 59
 
o Elektro-M.T. Fiľakovo
o Jilemnického 40
o Fiľakovo, 98601
o Tel.: +421 47/438 43 00
 
o Elektro-M.T. Banská Štiavnica
o Dolná 849/11
o Banská Štiavnica, 96901
o Tel.: +421 911 374 110

Whirlpool FT M22 8X3B

WHIRLPOOL | Sušičky | Kód: 5286-5358
Dostupnosť
Predaj skončil
Predaj tohoto tovaru bol ukončený a viac už nebude dostupný.
Prosím, vyberte si alternatívny produkt.
Záruka: 2 roky

Whirlpool FT M22 8X3B EU

Whirlpool FT M22 8X3B EU je kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom. Vďaka výkonnému motoru BPM SenseInverter dosahuje skvelé výsledky - účinnosť sušenia je 91 %. Zároveň je však maximálne úsporná, patrí do energetickej triedy A+++. Motor je tiež pomerne tichý - maximálna hlučnosť dosahuje 64 dB.

Jednoduché použitie

Tento model je vybavený veľkým bubnom s objemom 120 l. Naraz sa doň zmestí až 8 kg bielizne, takže sa hodí aj do viacčlenných domácností, alebo na objemnejšie kusy bielizne, ako sú obliečky na periny alebo páperové prikrývky. V priebehu cyklu vám bude k dispozícii displej a tlačidlá, s pomocou ktorých si môžete jednoducho vybrať požadovaný program, jeho dĺžku a intenzitu.

Praktické funkcie

K dispozícii vám bude funkcia odložený štart/koniec, ktorú môžete použiť napríklad vo chvíli, keď budete chcieť počkať na lacnejší prúd. Na ukončenie cyklu vás upozorní zvuková signalizácia. Iste oceníte aj funkciu dosušenia bielizne. Nechceným nehodám účinne zabraní detská poistka.


 

 

Záruka 10 rokov 

Spoločnosť Whirlpool vám poskytne bezplatnú predĺženú záruku 10 rokov na motor bubna sušičky.

 

 


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Spredu plnená sušička triedy A+++, kapacita 8 kg
  • 15 rôznych programov
  • Technológia 6. zmysel na úsporu času, vody a energie
  • Funkcia FreshCare+ pre dokonalú sviežosť a vôňu bielizne
  • Tichý a spoľahlivý motor SenseInverter ušetrí čas a energii
  • Predĺžená záruka 10 rokov na motor bubna

Vaša bielizeň bude vždy nádherne hebká a nadýchaná.

 

Objavte technológiu, ktorá myslí za vás

Technológia 6. ZMYSEL optimalizuje využitie energie a kontroluje úroveň vlhkosti počas sušenia podľa množstva bielizne a zvoleného programu. Vďaka tomu využívate len toľko energie a času, koľko je nevyhnutné, aby ste dosiahli požadovaný výsledok. Senzor vlhkosti, Teplotný senzor a Senzor hmotnosti bielizne zisťujú stav sušenej bielizne od začiatku programu, kým špeciálne algoritmy vyrátavajú správne nastavenie na dosiahnutie vysokej účinnosti z hľadiska času a energie.


 

Svieža bielizeň aj po 6 hodinách v sušičke

Bielizeň na vás počká svieža a nepokrčená aj po skončení cyklu sušenia zásluhou technológie FreshCare+. Technológia FreschCare+ udržiava bielizeň sviežu až 6 hodín po skončení cyklu. Ide o dokonalú kombináciu inteligentného riadenia teploty a šetrného otáčania bubna. FreschCare+ zabraňuje šíreniu nežiaducich pachov vnútri sušičky, redukuje tvorbu baktérií a zabraňuje pokrčeniu, takže na vás bude vždy čakať perfektne vysušená a nepokrčená bielizeň.


 

Tichý a spoľahlivý chod

Srdcom sušičky je bezuhlíkový motor SenseInverter, ktorý zaručuje tichý chod, vysoký výkon, dlhú životnosť a bezpečnú prevádzku. Poteší vás nízkou spotrebou energie a úsporou až 25 % času pri zachovaní rovnakého výkonu. Výnimočne tichý chod vás nebude vyrušovať ani pri sušení v noci.


 

Šetrná starostlivosť o každú tkaninu

Sušička je vybavená  s technológiou SoftMove™, ktorá vašej bielizni poskytne maximálnu starostlivosť vo všetkých fázach sušenia. Špeciálne pohyby bubna zaručujú dokonalú ochranu vašich obľúbených džínsov, posteľnej bielizne či jemných hodvábnych blúzok bez ohľadu na to, na akom programe ich sušíte.


 

Vyberte si úroveň sušenia presne podľa vašich potrieb

Každý program má prednastavený stupeň sušenia. Pri voľbe niektorých programov môžete nastaviť až 4 úrovne usušenia: na žehlenie, na dosušenie na vešiaku, na uloženie do skrine alebo extra suché, keď si chcete oblečenie rovno obliecť. Pri niektorých programoch je možné nastaviť aj zachovanie zvyškovej vlhkosti bielizne pre uľahčenie vyžehlenia.


 

Chráni prirodzenú krásu vlny

Sušička Whirlpool FTM1172BEU vám vďaka špeciálnemu programu na vlnu umožní chrániť krásu vašich najjemnejších vlnených odevov. Bezpečné a šetrné sušenie vlneného oblečenia pri programe Vlna je podporené motorom SenseInverter, ktorý prispôsobí pohyby bubna tak, aby oblečenie priľnulo k stenám bubna, čím sa minimalizuje odieranie ich povrchu a zvyšuje sa ich ochrana.


 

Svieža bielizeň bez pokrčenia za 20 minút

Krátky program určený na prevetranie vlákien a textílií studeným vzduchom. Nepoužívajte tento program na ešte mokré textílie. Môže sa používať s ľubovoľným objemom náplne, ale s malou náplňou je účinnejší.


 

Venujte viac času okamihom, na ktorých skutočne záleží

Aktivácia funkcie „jednoduché žehlenie“ pomáha predchádzať pokrčeniu bielizne vtedy, keď nemáte možnosť vybrať ju zo sušičky ihneď po skončení programu. Aby sa bielizeň nepokrčila, sušička využíva šetrné pohyby bubna v automaticky prednastavených časových intervaloch po skončení cyklu. Vďaka tejto funkcii je žehlenie omnoho jednoduchšie.


 

Skvelý program na športové oblečenie

Program Šport je navrhnutý špeciálne na sušenie ľahkého športového oblečenia z rôznych druhov vlákien tak, aby ste vždy dosiahli perfektné výsledky.


 

Program ideálny na veľké kusy bielizne

Tento program je vhodný na objemné kusy bielizne, ako sú deky, prikrývky či vankúše.

Značka WHIRLPOOL

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rychla dorucenie

Overený zákazník,

rýchle vybavenie objednávky, super komunikácia

Overený zákazník,

Veľmi som spokojná. Určite nakúpim aj nabudúce.

Overený zákazník,