Whirlpool ARG18081

Doprava zadarmo Novinka Odporúčané
Dostupnosť
Do 2-4 týždňov
Tovar bude skladom maximálne do mesiaca.

Môžete využiť funkciu "Strážny pes", ktorý vás automaticky informuje na Váš e-mail v momente, keď bude tovar naskladnený.
639,00 €
532,50 € bez DPH
Príslušenstvo
+9,90 €
Záruka: 2 roky

Vstavaná chladnička Whirlpool vďaka svojmu modernému dizajnu a možnosti zabudovania skvele zapadne do každej domácnosti. Navyše vás poteší aj svojou nízkou spotrebou - spadá do energetickej triedy A++. Chladnička má tiež veľmi tichý beh, jej hlučnosť dosahuje maximálne 35 dB, takže skoro nebudete vedieť, že ju máte.

Praktický úložný priestor

Celkový použiteľný objem chladničky je 318 l. Vnútri sa nachádza 6 elegantných, sklenených poličiek - 5 z nich je nastaviteľných - a 2 praktické zásuvky na ovocie a zeleninu. Ďalších 5 priehradiek sa nachádza vo dverách. Výrobcovia spotrebiča mysleli aj na to, aby jeho použitie bolo bezpečné, preto je súčasťou jednej priehradky tiež špeciálny držiak na fľaše.

Komfortné používanie

Aby bolo jej použitie ešte pohodlnejšie, disponuje chladnička radom užitočných systémov. K dispozícii je detská poistka a alarm, ktorý sa spustí, ak zabudnete dlho otvorené dvere. Chladnička tiež disponuje funkciou automatického odmrazovania, ktorá vám ušetrí veľa času a starostí.

Chladničku je možné jednoducho ovládať pomocou tlačidiel. Navyše má prispôsobiteľné dvere – podľa potreby si môžete nastaviť, či ich chcete otvárať napravo, alebo naľavo. Samozrejmosťou je tiež vnútorné LED osvetlenie, vďaka ktorému budete mať dokonalý prehľad o potravinách vnútri.


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Technológia 6. zmysel Control: stabilná regulácia teploty 
  • Premium LED osvetlenie: rozjasní všetky časti chladničky
  • Objem chladničky 318 l
  • Funkcia automatického odmrazovania
  • Záruka 5 rokov: na kompresor priamo od značky

Chladnička Whirlpool ARG 18081 A++ udrží potraviny dlhšie čerstvé.

 

 

Udrží potraviny dlhšie čerstvé

Technológia 6. ZMYSEL Control zaručuje nepretržitú kontrolu teploty v reálnom čase, okamžite reaguje na jej výkyvy a rýchlo ju opäť prispôsobí tak, aby bola zachovaná čerstvosť produktov. Navyše minimalizuje teplotné kolísanie v mrazničke, čím chráni potraviny pred poškodením mrazom, stratou kvality a farby.

 

 

Osvetlenie Premium LED

Osvetlenie rozjasní všetky zákutia chladničky, aby ste ľahko našli všetko potrebné.

 

 

 

 

 

Záruka na kompresor

Spoločnosť Whirlpool ponúka 5-ročnú záruku na kompresor vášho spotrebiča

 

 

 

 

 

 


 

Odmrazovanie raz za mesiac, hotové za minútku

Vďaka technológii Less Frost sa ľad tvorí len na stenách, keďže výparník je zabudovaný okolo vnútorného priestoru mrazničky. To výrazne uľahčuje a urýchľuje celé odmrazovanie. Technológia Less Frost zjednodušuje aj manipuláciu so zásuvkami a vyberanie potravín z nich.


 

Dotykový displej

Na prehľadnom dotykovom displeji môžete pohodlne upravovať nastavenia chladničky/mrazničky. Môžete si tu jednoducho nastaviť teplotu v chladničke  (2 °C – 8 °C) a mrazničke (-16 °C až -24 °C) , zapnúť Prázdninový režim, vypnúť zvukovú výstrahu a ďalšie.


 

Pevné a bezpečné uskladnenie fliaš

Šikovné riešenie využitia priestoru znamená jednoduchý prístup k uloženým potravinám a ich usporiadanie v chladničke aj mrazničke pri optimálnom využití dostupného miesta. 

Značka WHIRLPOOL

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

Ok

Overený zákazník,

oka

Overený zákazník,