Beko BBISM14300BPE

Beko | Pyrolytické | Kód: 26186

Vnútorný objem: 72litrov • Farba: čierna • Energetická trieda: A+ • Spotreba : 0.95 kWh • Gril : Áno • Teplovzdušné pečenie : Áno • Ovládanie: Digitálno-mechanické • Displej : áno • Počet programov: 9

Dostupnosť
Nedostupné
Tovar je momentálne nedostupný, čaká sa na jeho naskladnenie.

Môžete využiť funkciu "Strážny pes", ktorý vás automaticky informuje na Váš e-mail v momente, keď bude tovar naskladnený.
569,00 €
474,17 € bez DPH
Príslušenstvo
+5,90 €
+5,90 €
+3,90 €
+5,90 €

Vstavaná rúra Beko BBISM14300BPE

Informačný list

 

 

image

BBISM14300BPE

Celočierna rúra s pečením s podporou pary upečie rovnomerne každé jedlo bez otáčania plechu vďaka AeroPerfect distribúcii vzduchu zo všetkých strán jedla. Pomocou teplotnej sondy, ktorá je súčasťou, zmeriate teplotu vo vnútri jedla a podľa nej potom môže rúra nastaviť ideálnu teplotu pečenia. Veľkým pomocníkom je pyrolytické čistenie, po ktorom len stačí nečistoty zotrieť handričkou a netreba nič drhnúť. 9 programov: 3D pečenie, Gril, Eco pečenie s ventilátorom, Horné+dolné pečenie, Horné + dolné + ventilátor, Dolné pečenie, Pečenie s ventilátorom, EcoPyro, Pyro čistenie

Funkcie

beko

3D PEČENIE - PEČIE Z TROCH STRÁN RÚRY

Program 3D pečenie kombinuje horný a spodný ohrev so zadným ohrevom z kruhového výhrevného telesa a s pečením s ventilátorom. Teplo tak je distribuované zo všetkých troch strán rúry, takže sa jedlo prepečie rýchlejšie a rovnomerne.

beko

RECYCLEDNET - NA PRÍRODE NÁM ZÁLEŽÍ!

Ročne kvôli odhodenému odpadu v oceánoch zomrie vyše 300 000 morských živočíchov, a preto sme sa zamerali na výrobu z recyklovaných materiálov, aby sme toto číslo pomohli znížiť. V rade rúr Beko tak nájdete súčiastky, napr. časti dverí alebo displeja, vzniknuté recykláciou rybárskych sietí a priemyselného odpadu. Týmto spôsobom sa nám podarilo v roku 2019 a 2020 recyklovať už 71 ton odpadu, a tým sa podieľať na udržateľnom rozvoji s ohľadom na životné prostredie.

beko

AEROPERFECT - INOVATÍVNY SPÔSOB PEČENIA PRE PERFEKTNÝ VÝSLEDOK

AeroPerfect™ je kombinácia špeciálneho ventilátora a upraveného priestoru rúry, ktorá zaisťuje rovnomerné pečenie jedla. Rozloží teplo zo všetkých strán bez rozdielu teplôt, takže sa jedlo v rúre pečie všade rovnako. Výsledok je bez popraskania, spálenia jednej strany či nedopečenia druhej a jedlo tak vyzerá aj chutí perfektne. A navyše rúra pečie úspornejšie, takže šetrí aj náklady na elektrinu.

beko

STEAMASSISTED - PEČENIE S RUČNOU PODPOROU PARY

SteamAssisted je pečenie s podporou pary, ktorú je možné pridať počas programu ručne. Je pohodlnejšou alternatívou vkladania nádoby s vodou do rúry, pretože nie je nutné otvárať dvierka rúry a stačí len zatlačiť zásobník s vodou. Tým sa v rúre udrží stála teplota, zvýši sa vlhkosť a upečené jedlo bude šťavnatejšie a nadýchanejšie.

beko

COOKSENSE® - TEPLOTNÁ SONDA PRE DOKONALÝ VÝSLEDOK

Najmä pre pečenie mäsa je teplotná sonda ako stvorená. Zmeria presnú tepotu vo vnútri jedla, bez toho aby ste ho museli vyberať z rúry. Je možné tiež nastaviť, akú teplotu má jedlo vo vnútri mať, a podľa toho si rúra sama upraví teplotu pečenia pre dosiahnutie požadovanej teploty. Sonda je nepostrádateľná najmä pre milovníkov roastbeefu!

beko

PYROLYTICKÉ ČISTENIE - SPÁLI NEČISTOTY NA UHLÍK

Oproti bežným teplotám, keď sa nečistoty len pripečú, dosiahne rúra pri pyrolytickom čistení 500 °C a spáli nečistoty na uhlík. Je tak možné ho ľahko zotrieť handričkou bez akéhokoľvek drhnutia.

 

Technické parametre

Farba čierna
CombiSteam Nie
CookMaster Nie
CookSense Áno
Čistenie rúry Pyrolytické + SimpleSteam čistenie s parou
Energ. trieda (A+++ - D) A
Horúci vzduch Áno
Chytrá aplikácia HomeWhiz Nie
Medzisklové čistenie Áno
Nízkoteplotné pečenie Nie
Objem (l) 72
Otočný rošt Nie
Ovládanie mechanické + dotykový displej s nastavením času
Parné pečenie SteamAssisted
PizzaPro Nie
Počet programov 9
Počet skiel 3
Pyrolytické čistenie Áno
Soft close Nie
Split&Cook Nie
Surf Nie
Teleskopický výsuv Nie
Rúra s mikrovlnným varením Nie
Rozmery
Hĺbka (cm) 59.5
Šírka (cm) 59.4
Výška (cm) 56.7
Značka Beko

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Всё отлично

Overený zákazník,

Perfektné

Overený zákazník,

Bezproblémové rychle doručenie, pri probleme s platobnou kartou so mnou obchod komunikoval a hneď sme platbu vyriešili

Overený zákazník,