WHIRLPOOL TDLR 70230 ZEN

WHIRLPOOL | Výpredaj | Kód: 21181
Odporúčané
Dostupnosť
Skladom u dodávateľa
Doručenie do 4 - 5 pracovných dní. Pre presný termín dodania nás neváhajte kontaktovať.
Pôvodná cena
479,00 €
Ušetríte
94,00 € (20%)
385,00 €
320,83 € bez DPH
Príslušenstvo
+4,60 €
+4,90 €
Záruka: 2 roky (doživotná na motor)

Všetko o produkte

vrchom plnená práčka • kapacita 7 kg • energetická trieda A+++ • hlučnosť 49 dB pri praní, 71 dB pri odstreďovaní • 1 200 ot/min • 14 programov • technológia ZEN •elektronický displej • odložený štart • rozmery: 90 × 40 × 60 cm

WHIRLPOOL TDLR 70230 ZEN

Model Whirlpool TDLR 70230 ZEN patrí medzi najlepšie vrchom plnené práčky výrobcu. Ponúka totiž špičkový trakčný motor, vďaka ktorému je krásne tichá a spoľahlivá. Navyše zaujme aj maximálnou úsporou a veľkou ponukou programov. Ak hľadáte kvalitnú práčku do menšej domácnosti je skvelou voľbou.

Kráľovná úspor

Jedným zo zásadných faktorov je pri výbere práčky jej spotreba. A tu môžeme konštatovať, že model Whirlpool TDLR 70230 ZEN patrí medzi to najlepšie na trhu. Radí sa totiž po bok ďalších spotrebičov energeticky vôbec najúspornejšej triedy A+++. Celoročná typická spotreba, ktorá predstavuje 220 cyklov, tak robí len 174 kWh energie a 8 900 litrov vody. V spojení s kapacitou až na 7 kg bielizne ide o výborné hodnoty, ktoré sú zárukou dlhodobej úspory vašich financií aj životného prostredia.

Technológia 6. zmysel Colours

Medzi vyhľadávanú výbavu patrí aj technológia 6. zmysel Colours. Tá využíva špeciálne senzory, ktoré práčke umožňujú dosahovať najlepšiu možnú starostlivosť o farebnú bielizeň pri praní s nízkymi teplotami. Vďaka tomu ponúka s vodou a teplotou iba 15°C identické výsledky ako iné práčky pri programe Denné 40°C. Výsledkom je opäť markantná úspora energií.

Počujete ma?

Táto práčka patrí medzi vôbec najtichšie modely na trhu, za čo vďačí technológii ZEN. Tá totiž nahrádza obyčajný remienkový pohon za trakčný motor, ktorý bubon otáča priamo. Výsledkom je vyššia spoľahlivosť a nádherne tichý chod, keď maximálna hlučnosť pri praní činí len 49 dB. Zabudnúť nesmieme ani na príjemne kompaktné rozmery (90 × 40 × 60 cm), vďaka ktorým práčka ušetrí cenné miesto v menších panelákových kúpeľniach. K dispozícii má tiež hneď 14 programov (vrátane rýchleho 15minutového programu) a ovládanie je riešené kombináciou otočného voliča, tlačidiel a LED displeja.

Práčka exceluje aj v otázke kvality odstreďovania, kedy ponúkne najvyššiu kvalitu (trieda A). Otáčky bubna je totiž možné regulovať až do maxima 1 200 za minútu a nechýbajú ani ďalšie užitočné funkcie, ako je zobrazovanie zostávajúceho času prania, bezpečnostná funkcia sledovania tvorby peny či systém vyrovnania nestability. Poteší tiež komfortné otváranie bubna Soft Opening.

Značka WHIRLPOOL

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Spokojna

Overený zákazník,

Rýchly a bezproblémový.

Overený zákazník,

Rychle vybavenie objednavky

Overený zákazník,