Sencor SPP2200SS

Novinka Odporúčané
Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
85,00 €
70,83 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Sencor SPP 2200SS

Ak máte záhradku, iste ste už niekedy potrebovali zavariť prebytky ovocia alebo zeleniny. Je to ideálny spôsob, ako si pestrú úrodu spracovať a uchovať pre neskoršiu konzumáciu. Dokonalého spoločníka pre chvíle zavárania predstavuje elektrický zavárací hrniec Sencor SPP 2200SS s príkonom 1 800 W, uľahčí vám čas aj prácu. Jeho multifunkčné využitie dovoľuje nielen zavárať a sterilizovať ovocie, zeleniny, marmelády, príkrmy a ďalšie jedlá. Skvele poslúži aj pre prípravu a ohrev nápojov, polievok alebo omáčok. Sporák k ničomu nepotrebujete, uvarte si napríklad lahodný guláš, príde vhod na chate alebo oslave.

Veľký objem

Zaváranie v elektrickom zaváracom hrnci je nielen pohodlné, ale predovšetkým bezpečné. Objem zaváracieho hrnca predstavuje 27 litrov a možno v ňom tak sterilizovať až 14 zaváracích pohárov s objemom 1 litra. Pokiaľ bude zavarovať v menších pohároch, možno ich naskladať na seba. Poháre umiestnite na rošt s priemerom 31,1 cm a uzavrite odnímateľným vekom. Nerezový hrniec je vybavený výpustným kohútom, ideálnym pre stáčanie vareného vína, čaju, punču a ďalších nápojov. Vykurovacia špirála krytá vykurovacím nerezovým dnom sa postará o ohrev.

Dvojnásobné bezpečnostné istenie

Teplotu nastavíte podľa potreby od 30 až do 100 °C. Zavárací hrniec funguje v dvoch režimoch. V prvom režime vhodnom pre zaváranie a varenie nastavíte teplotu a čas od 20 do 120 minút, po uplynutí ktorého zaznie zvukový signál. V režime druhom hrniec nepretržite udržiava nastavenú teplotu. Kvalitné zabezpečenie je samozrejmosťou. Pri manipulácii chránia pred popálením tepelne izolované rukoväti. V prípade, že spotrebič zabudnete vypnúť alebo sa vyvarí voda, slúži tu poistka proti prehriatiu a ochrana proti prehriatiu pri prevádzke na prázdno.

Hrniec sa ľahko udržuje vďaka hygienickej nerezovej ocele, z ktorej je vyrobený.

 

Multifunkčný zavárací hrniec

Zavárací hrniec Sencor zvládne zavariť, ale aj uvariť, pretože zastane aj funkciu varnice. Menšie alebo väčšie množstvo vášho obľúbeného jedla zvládne pripraviť takmer bez vašej asistencie.


 

Pripravte lahodný guláš

Hrniec Sencor si poradí aj na chate alebo chalupe. Skrátka všade tam, kde je k dispozícii zásuvka. Nie je potrebný žiadny sporák a môžete pripraviť plnohodnotné jedlo, napríklad guláš pre vonkajšiu oslavu.


 

Jednoduché ovládanie

Jednoduché ovládanie prebieha pomocou ovládacieho panelu, kde je možné nastaviť jeden z dvoch režimov. V prvom stačí zvoliť teplotu a čas a spustiť hrniec. Po automatickom odpočte nastaveného času zaznie zvukový signál a je hotovo. Ideálny režim pre zaváranie a varenie. Pre nepretržité udržiavanie nastavenej teploty slúži režim druhý, ktorý je sústavne v prevádzke. 


 

Výpustný kohút

S pomocou zaváracieho hrnca nie je problém pripraviť širokú škálu nápojov - mušt, grog, čaj, horúcu čokoládu alebo kávu. Všetko v extra veľkom množstve. Nápoj je umožnené plynule stáčať pomocou kohútika.

Značka SENCOR

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlo dodané.

Overený zákazník,

Sme spokojní

Overený zákazník,

Bezproblémový a rýchly nákup aj s doručením

Overený zákazník,