Sencor SMW7023BK

Mikrovlnná rúra 800 W, konštrukcia bez rotačného taniera, 5 úrovní výkonu mikrovĺn, 95-minútový časovač, LED Touch panel s 8 jednoduchými programami

Dostupnosť
Skladom posledný kus (1 ks)
Posledný kus na predajni

Doručenie do 24-48 hodín.
119,00 €
99,17 € bez DPH
Príslušenstvo
+5,90 €
+5,90 €

Vyspelá mikrovlnná rúra Sencor SMW 7023BK

Značka Sencor je hrdá na svoje produkty. Z tohto dôvodu by vám rada ukázala svoju mikrovlnnú rúru SMW 7023BK. Odlišná od ostatných je hneď v niekoľkých ohľadoch. Tým najzásadnejším je rozhodne systém ohrevu úplne bez otočného taniera Flatbed Cavity, čím vyniká nad inými produktmi v rovnakej kategórii. Ruka v ruke s touto technológiou ide aj režim Diamond Pattern, ktorý zaisťuje rovnomerný rozptyl mikrovĺn po celej rúre, takže sa vaše jedlo vždy spoľahlivo ohreje, aj keď sa vo vnútri neotáča. Akým spôsobom ho budete pripravovať, si môžete zvoliť až v ôsmich variantoch. Svoje voľby uvidíte prehľadne na dotykovom LED displeji, ktorý slúži na kompletné ovládanie. Potom už stačí len vybrať jednu z piatich úrovní výkonu a v okamihu máte svoj pokrm hotový.

High Tech systém bez otočného taliniera

Za vašu pozornosť rozhodne stojí pôsobivá technológia, ktorú Sencor implementoval do tejto mikrovlnnej rúry. Jedná sa o High Tech konštrukciu Flatbed Cavity, ktorá je unikátna pre svoju možnosť ohrevu jedla za súčasnej absencie rotačného taniera. Ten sa hneď z niekoľkých dôvodov stal minulosťou. Medzi ne patrí najmä úspora miesta. Bez taniera sa do rúry zmestí aj rozmernejší riad, alebo napríklad taký, ktorý má netradičný tvar.

Systém efektivnej distribúcie mikrovĺn Diamond Pattern

Aby príprava vášho jedla bola vždy rýchla a jednoduchá, disponuje táto mikrovlnná rúra skvelým výkonom 800 W. Je tiež nutné povedať, že mikrovlnný výkon si môžete na LED paneli ľubovoľne regulovať v rôznych úrovniach od stupňa 1 až po stupeň 5 v závislosti od typu prípravy konkrétneho jedla. Pokrm sa vám však vždy dokonale a rovnomerne prehreje predovšetkým vďaka systému Diamond Pattern. Táto technológia zaisťuje, že sa mikrovlny po svojom vypustení neustále odrážajú od vnútorných stien rúry, takže nie je nutné, aby sa jedlo otáčalo. Bude tak vždy perfektne teplé, a to aj vo vnútri, pretože sa mikrovlny odrážajú rovnomerne.

Dotykový LED Touch panel pre jednoduché a rýchle ovládanie

Aby obsluhu tejto mikrovlnnej rúry zvládol ktokoľvek, opatrili ju v Sencor dotykovým LED Touch panelom, čo je jednoduchý spôsob ovládania doslova jedným prstom. Je na ňom vyobrazený jednak číselník ukazujúci navolený čas, a tiež osem ikoniek pre 8 prednastavených programov. nimi sú napríklad „automatické varenie“, „rýchla príprava“ alebo napríklad „rozmrazovanie“. Konkrétne funkcia rýchleho a hygienického rozmrazenia je tu zastúpená hneď v dvoch variantoch, a to podľa požadovaného času, alebo podľa hmotnosti danej suroviny. Jednoducho si svoje požiadavky navolíte na displeji, potvrdíte štart a za malú chvíľku je všetko hotové.

Programy je možné nastaviť na fungovanie až po 95 minút

Táto mikrovlnná rúra je skutočne nesmierne všestranná. Zvláda jedlo rozmrazovať, ohrievať, ale teraz aj variť! Na to jej slúži funkcia mikrovlnného varenia, ktorá je jednou z možností, ktorú je možné vidieť na LED paneli. V rámci tejto funkcie si samozrejme vyberáte vhodný mikrovlnný výkon a predovšetkým časový interval, počas ktorého sa bude jedlo variť. Rozmedzie je možné nastaviť od 5 s do 95 minút. Môžete tak pohodlne variť napríklad zeleninu, ryby alebo aj cestoviny. Akonáhle bude program dokončený, rúra sa vám ohlási pomocou zvukového signálu.

Veľký objem pre vašu spokojnosť

Pohodlné každodenné používanie produktov je pre Sencor prioritou. Túto mikrovlnnú rúru preto nadesignovali tak, aby sa vám do nej bez problémov zmestil aj rozmerovo väčší riad alebo napríklad také kúsky, ktoré sú svojím tvarom netradičné. Objem jej vnútorného priestoru totiž činí 23 litrov, čo je dostatočné miesto, ktoré pojme aj riad s priemerom 27 cm - napríklad veľké servírovacie taniere či misy. Vďaka technológii Flatbed Cavity je potom efektívne predídené zadrhávaniu okrajov riadu o stenu mikrovlnky.

Maximálny hygienický štandard

Pozitívom technológie bez otočného taniera je vyšší hygienický štandard. Počas upratovania mikrovlkny nie je potrebné nič rozoberať a jednotlivé komponenty čistiť zvlášť. Jednoliaty povrch z kvalitného trvanlivého smaltu vám zaručuje jednoduchú údržbu, ktorá vám zaberie iba minútku. Toto riešenie elegantne predchádza prípadnému hromadeniu omrviniek alebo iných zvyškov potravín vo vnútri prístroja.

Flatbed Cavity – high-tech konštrukcia bez rotačného taniera
Diamond Pattern – na lepšiu distribúciu mikrovĺn
LED Touch panel s 8 jednoduchými programami
Mikrovlnný ohrev na jednoduché a rýchle ohriatie a varenie
Trvanlivý interiér so smaltovaným povrchom na jednoduché čistenie
Veľký vnútorný priestor: Je možné používať ešte väčšie misky až do 27 cm
Objem 23 l
5 úrovní výkonu mikrovĺn vyhovie všetkým vašim potrebám
Funkcia rýchleho a hygienického rozmrazenia
95-minútový časovač je dostatočný aj na varenie pokrmov
Mikrovlnný výkon 800 W
Zvukový signál označujúci ukončenie programu
Rozmery (šírka × výška × hĺbka): 50,2 × 30,2 × 42 cm

 

Parametre:

Možnosť umiestnenia Voľne stojaca
Typ mikrovlnky Základná
Objem 23 l
Výkon mikrovĺn 800 W
Gril Nie
Ovládanie Elektronické
Displej Áno
Priemer taniera 27 cm
Vnútorný povrch Smalt
Výška 30,2 cm
Šírka 50,2 cm
Hĺbka 42 cm
Farba Čierna

 

 

Značka Sencor

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Fiľakovo 27107 0
Krupina 27107 0
Lučenec 27107 0
Žarnovica 27107 1

Súvisiace produkty

Akcia -5% Doprava zadarmo

Sencor SMW1719BK

57,00 € 59,90 €

Skladom (10 ks)

Akcia -4% Doprava zadarmo

Sencor SMW6020SS

91,00 € 94,90 €

Skladom (7 ks)

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

všetko super - držte sa

Overený zákazník,

Ochotný a profesionálny personál, veľký výber tovaru. Ďakujem

Overený zákazník,

Oceňujem prelink priamo zo stránky predajcu na zaplatenie - zjednodušuje to spôsob platby a prípadnú chybu pri platení.

Overený zákazník,