ROMO RCA378XA++

Romo | Mraziak dolu | Kód: 23248
Doprava zadarmo

Kombinovaná chladnička s mrazničkou

Dostupnosť
Skladom (4 ks)
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
549,00 €
457,50 € bez DPH
Príslušenstvo
+9,90 €
+9,90 €

 Informačný list

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole; en. trieda E; klimatická trieda N-ST; hlučnosť 39 dB; farebné prevedenie: biele; celkový hrubý / úžitkový objem: 378 l / 364 l; možnosť zmeny smeru otvárania dverí; elektronické ovládanie teploty; Soft Touch ovládanie s LED ukazovateľmi; ročná spotreba energie 251 kWh; hlučnosť: 39 dB(A); rozmery (V x Š x H): 206,8 x 59,5 x 62,9 cm; hmotnosť: 76 kg
Chladiaca časť: čistý objem chladničky 205 l vrátane nulovej zóny Super Fresh Box o objeme 19 l; LED osvetlenie; Automatické odmrazovanie; 2 nastaviteľné + 1 pevná políca z bezpečnostného skla; Posuvná priehradka; priehradka s krytom; Nádobka na maslo; Delená zásuvka na ovocie a zeleninu; džiak na fľaše + priehradka na fľaše vo dverách; 4 závesné priehradky vo dverách z toho jedna s krytom; Zásobník na vajíčka
Mraziaca časť: Čistý objem mrazničky 159 l (****); manuálne odmrazovanie; mraziaci výkon 7,2 kg/24 h; Výdrž bez prúdu 20 h; 4 štandardné zásuvky; 1 úzká horná zásuvka na drobné potraviny; 2 úzke priehradky vo dverách na drobné potraviny; Forma na ľadové kocky.

Fast Freeze

Pri bežnom zmrazovaní pri teplote od -5 do -15 ° C dochádza ku kryštalizácii molekúl vody vo vnútri potraviny. Tieto kryštály ničia jemnú vnútornú štruktúru a po ich rozmrazení je väčšina výživných látok a minerálov obsiahnutá v odmrazenej vode. Pri použití funkcie FAST FREEZE (rýchle mrazenie) v kombinovaných chladničkách a mrazničkách Romo, klesá teplota rýchlo pod -18 ° C. Pri tejto teplote je proces zmrazenia rýchly a kryštály vody neničia štruktúru vnútri čerstvých potravín. Táto funkcia tiež zabraňuje prudkému nárastu teploty vo vnútri mrazničky napríklad po vložení väčšieho množstva čerstvých potravín a uchováva tak ostatné zmrazené výrobky v bezpečnej teplote.

Vďaka kvalitnému mraziacemu okruhu s vyššou rýchlosťou obehu chladiva doplneného o kvalitný kompresor a izoláciu, poskytujú mrazničky Romo vysoký mraziaci výkon pri zachovaní nízkej spotreby elektrickej energie. Mrazničky Romo patria medzi mrazničky s výnimočnou mraziacou kapacitou až 24 kg / 24 hodín. Takto je zaručené, že potravina bude rýchlo zmrazená bez rizika skazenia a tým bude mať dlhšiu životnosť pri skladovaní.

Nízka hlučnosť

Vďaka špeciálnym technickým riešeniam a použitým materiálom, pracujú chladničky Romo veľmi ticho a spĺňajú najprísnejšie európske požiadavky.

XXL mraznička 159 l

Predstavujeme vám najväčšiu mrazničku na českom trhu s objemom neuveriteľných 159 litrov. 4 objemné boxy, horná zásuvka na ľad alebo drobné potraviny a 2 úzke poličky vo dverách sú priamo ukážkovým príkladom využitia vnútorného priestoru a zároveň zárukou, že o voľné miesto v mrazničke nebudete mať núdzu.

Vysoký mraziacií výkon

Vďaka kvalitnému mraziacemu okruhu s vyššou rýchlosťou obehu chladiva doplneného o kvalitný kompresor a izoláciu poskytujú mrazničky Romo vysoký mraziaci výkon pri zachovaní nízkej spotreby elektrickej energie. Mrazničky Romo patria medzi mrazničky s výnimočnou mraziacou kapacitou až 24 kg/24 hodín. Týmto je zaručené, že potravina bude rýchlo zmrazená bez rizika skazenia sa a prodĺži sa jej životnosť pri skladování.

Nízkoteplotná Fresh zóna

Veľký a prehľadný displej s dotykovým ovládaním s množstvom užitočných funkcií. Jednoduchá orientácia v prehľadnom menu, nezávislá regulácia teploty pre chladiacu a mraziacu časť. Presné nastavenie vnútornej teploty. Funkcia "Super mrazenie" a "Super chladenie". Možnosť vypnutia funkcie mrazničky. Zvuková a svetelná signalizácia zvýšenej teploty alebo otvorených dverí. Funkcia "Dovolenka".

Ovládanie Soft Touch

Chladničky a mrazničky vybavené intuitívnym ovládaním typu Soft Touch v kombinácii s prehľadnými LED ukazovateľmi sú optimálnou kombináciou praktickosti a komfortu obsluhy.

LED osvetlenie

Integrované LED osvetlenie dokonale osvieti každý kút vo vnútri chladničky alebo mrazničky. LED osvetlenie je odolné voči vibráciám a zmenám teplôt. V porovnaní s bežnými žiarovkami spotrebuje až o 80% menej elektrickej energie, nevyžaruje UV alebo infračervené žiarenie a neobsahuje ortuť.

Nízka spotreba

Spotreba energie je u chladničiek najdôležitejším parametrom. Chladnička spotrebováva najviac elektriny v domácnosti, pretože je neustále v chode.

Parametre:

Typ: Voľne stojaci

Farba chladničky: Biela

Objem celkový (l): 378

Celkový čistý objem (l): 364

Energetická trieda chladničky: E

Klimatická trieda: N-ST

Ročná spotreba energie (kW/rok): 251

Akumulačná doba (výdrž bez prúdu) (h,min): 20

Hlučnosť (dB(A)): 39

Třída hlukových emisí: C

Nastavenie teploty: Elektronické

Zobrazenie nastavenia: LED indikátory

Displej: Nie

Elektronická regulácia teploty: Áno

Odmrazovanie: Automatické

Osvetlenie chladničky: LED

Zmena smeru otvárania dverí: Áno

Chladivo: R600A

Počet kompresorov: 1

Flexi zóna: Nie

El. pripojenie: 220-240 V / 50 Hz

Nastaviteľné nohy: Áno

Kolieska pre jednoduché premiestnenie: Áno

Chladiaca časť

Obsahuje chladiacu časť: Áno

Čistý objem chladiacej časti (l): 205

Nízkoteplotná zóna: Áno

Objem nízkoteplotnej zóny (l): 19

Automatické odmrazovanie chladničky: Áno

Sklenené police: Áno

Držiak fliaš: Áno

Počet políc z bezpečnostného skla: 4

Priehradka na vajcia: Áno

Priehradka na dverách na fľaše: Áno

Mraziaca časť

Obsahuje mraziacu časť: Áno

Umístění mrazící části: Dole

Trieda mrazenia (značená počtom hviezd): 4*

Celkový objem mrazničky (l): 159

Čistý objem mrazničky (l): 159

Počet zásuviek: 4

Horná nízká výsuvná priehradka: Áno

Mraziaci výkon (kg / 24 h): 7,2

Funkcia "Rýchle mrazenie": Áno

Rozmery a hmotnosť

Výška (cm): 206,8 cm

Šírka (cm): 59,5 cm

Hĺbka (cm): 62,9 cm

Hmotnosť netto (kg): 76 kg

Rozmery a hmotnosť v obale

Výška: 209 cm

Šírka: 66,5 cm

Hĺbka: 68,6 cm

Hmotnosť brutto (kg): 84 kg

Značka ROMO

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Nákup online vybavený za jeden deň.

Overený zákazník,

Dakujem za profesionálne vybavenie môjho nákupu, tovar funguje vynikajúce.

Overený zákazník,

Som veľmi spokojná, tovar dorazil rýchlo, v poriadku na zasielkovnu. Bolo nám umožnené si tovar prezrieť pred prevzatím,keďže šlo o tv prijímač.

Overený zákazník,