REMINGTON H5600

REMINGTON | Darčeky pre ženu | Kód: 18635
Odporúčané Akcia -30%
Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripavené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
Pôvodná cena
49,90 €
Ušetríte
15,00 € (30%)
34,90 €
29,08 € bez DPH
Dopravné služby
Záruka: 2 roky

Natočte si vlasy do perfektného účesu, ktorý vydrží naozaj dlho

Stojíte každé ráno bezradne pred zrkadlom a pozeráte sa na svoje vlasy rovné? Či už túžite mať krásne vlnité vlasy každý deň, alebo len pri nejaké zvláštne príležitosti, môže vám pomôcť starostlivosť o vlasy od Remington. Sada ionizačných natáčok totiž dokáže aj zdanlivo nemožné a premení vás z škaredého káčatka vo hviezdu červeného koberca.

Revolučná ionizačné natáčky

Pamätáte, ako vaša babička chodila po dome s natáčkami na hlave? Príde vám to ako prežitok doby? Budete prekvapení, lebo natáčky sa vracajú a to s novou ionizačné metódou. Starostlivosť o vlasy Reminton H5600 prichádza s boxom obsahujúcim 20 natáčok napustených ióny, ktoré zabraňujú krepovateniu a zvyšujú efekt dokonalých vĺn .

Efektívne, praktické a šetrné k vašim vlasom

Sada obsahuje 20 kusov rôzne veľkých natáčok napustených ióny. Tie totiž umožňujú natočiť vlasy tak, aby nedošlo k ich poškodeniu následnému krepovateniu. Inovatívny voskové jadro udrží vysokú teplotu a pomôže rýchlejšiemu vytvarovanie vlasov s dlhšou výdržou. Natáčky sú vyrobené v troch veľkostiach . Štyri malé natáčky použijete na natočenie spodných vlasov, strednými potom vytvoríte vlny na strednej časti hlavy a vo vrchnej časti dokončí dokonalý vzhľad šesť najväčších natáčok . Lepiť ich pri tom môžete farebne odlíšenými klipsami a pinzetami , ktorých je k dispozícii hneď 30 kusov.

Dokonalý účes v pohodlí domova

Zdá sa to jednoduché, že? A verte, že to ľahké naozaj je. Natáčanie vám totiž zjednoduší studenej zakončení všetkých natáčok , rovnako ako zamatovo mäkký povrch pre jednoduchšie zvlnenie. Ak máte ešte v čírej pamäti svoj boj s vlasmi zamotanými do nepraktických starých natáčok, tak na to rýchlo zabudnite. S týmito natáčkami sa strapatenie a poškodenie vlasov báť nemusíte. Natáčanie je rýchle, jednoduché a výsledný efekt dokonalý.

Hviezdny vzhľad ľahko a rýchlo

Nikdy nebolo tak ľahké dosiahnuť dokonalých vĺn pri zachovaní zdravých vlasov , ako teraz. Sada ionizačných natáčok umožní získať krásne hebké vlny rýchlo a ľahko, v pohodlí domova. Zvládnete to sami, bez pomoci ďalších rúk. Vaše vlasy budú krásne, vlnité a predovšetkým zostanú zdravé, bez spálenia a krepovateniu. Staňte sa hviezdou ľahko a rýchlo a buďte krásna každý deň!

 

Ionizačná natáčky

Vytvorte si vlny, ktoré dlhšie vydržia a vaše vlasy budú menej poškodené. Získajte tak vždy výsledok hodný červeného koberca. Na vytvorenie pevných a závideniahodných vĺn vyzkošejte inozační natáčky Remington. Natáčky napustené ióny sú zázrakom, ak máte problém s krepatením vlasov. Ióny vaše vlasy skrotí a nechajú ich hladké, zdravé a žiarivé bez náznakov krepovateniu. 

A navyše, tieto natáčky vám umožní natočiť vlasy priamo od korienkov pre dosiahnutie objemovho a perfektného účesu. Bežne sa 4 menšie natáčky používajú na natočenie spodných častí vlasov, 10 stredných sa použije na natočenie stredných častí vlasov a šesť väčších zabezpečí finálne dojem objemu vo vrchnej časti hlavy. 

Tieto natáčky disponujú studenými zakončeniami, takže je teplo aplikované len do vlasov, preto jejej ich nosenie veľmi pohodlné a nemusíte sa báť spáleniu. 

 

  • Ionizácia pre styling bez krepatenia
  • 20 natáčok s jednoduchou možnosťou uchopenia v troch veľkostiach: 4 malé (20 mm), 10 stredných (23 mm), 6 veľkých (27 mm)
  • Zamatovo mäkký povrch pre jednoduchšie zvlnenie a výsledky bez zamotania
  • Inovatívny voskové jadro na udržanie vysokej teploty, rýchlejšie vytvarovanie vlasov a dlhšiu výdrž účesu
  • Studené zakončenie natáčok pre jednoduchšie styling
  • 30 farebne rozlíšených klipsní a pinziet na udržanie natáčok na mieste
Značka REMINGTON

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.