Candy CSTG 28TVRE/1-S

Dostupnosť
Skladom posledný kus
Posledný kus na predajni

Doručenie do 24-48 hodín.
319,00 €
265,83 € bez DPH
Príslušenstvo
+5,90 €
+9,90 €

Candy CSTG 28TVRE/1-S

Informačný list

Užite si čistú a voňavú bielizeň vďaka zhora plnenej práčke Candy CSTG 28TVRE/1-S! Táto práčka vám pomôže vyriešiť špinavú bielizeň za vás a vy tak budete mať viac času na veci, ktoré vás naozaj bavia.

Ovládanie pomocou inteligentného telefónu

Kvalitu jemného prania vám zaručuje bubon Shiatsu s masážnymi bodmi na povrchu na šetrnú starostlivosť o tkaniny, ktorý pojme až 8 kg bielizne. Táto práčka predstavuje bezkonkurenčné riešenie do početnejších rodín. Práčka vám ponúka až 16 pracích programov a digitálny displej, na ktorom si môžete skontrolovať čas, ktorý zostáva do dokončenia pracieho programu. Iste oceníte 9 rýchlych programov s vypratím do 1 hodiny. Práčka tiež disponuje systémom Mix Power System+. Vďaka nemu sa zmes čistej vody a pracieho prostriedku vstrekuje priamo do bielizne, ktoré je tak úžasne čisté aj v krátkom programe. Spotrebič sa radí do energetickej triedy F, jeho prevádzka je ekonomická a zároveň aj šetrná k životnému prostrediu. Revolučná technológia Gentle Touch opening predíde nepríjemnému otváraniu dvierok zhora plnených práčok. Vďaka inovatívnemu systému sa dvierka práčky pomaly otvárajú jednoduchým jedným dotykom. Iste oceníte funkciu odloženého štartu. Práčka ďalej disponuje systémom konektivity NFC, vďaka ktorému ju môžete ovládať iba pomocou vášho smartfónu.


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Energetická trieda F
  • 16 programov
  • Kapacita 8 kg je ideálna aj do početnejších rodín
  • Možnosť odloženého štartu
  • Mix Power System+ na čistú a voňavú bielizeň
  • Možnosť prepojenia s inteligentným telefónom

Bezdotykové prepojenie práčky pomocou technológie NFC s inteligentným telefónom zaistí jednoduché pranie.

 

Kg detektor

Táto práčka minimalizuje množstvo spotrebovanej elektriny a znižuje množstvo odpadu. Citlivé snímače hmotnosti detekujú veľkosť náplne a automaticky upravujú množstvo použitej vody a elektriny. Polovičná náplň môže vyžadovať až o 70 % menej vody, času a elektriny!

 


 

 

Najefektívnejší rýchly program

Práčka disponuje systémom Mix Power System+. Vďaka priamemu vstrekovaniu zmesi čistej vody a pracieho prostriedku do bielizne je vaša bielizeň úžasne čistá v kratšom čase než pri bežnom programe. Táto technológia zvyšuje efektivitu pracieho prostriedku pri nízkych teplotách prania na 20 °C, a pomáha vám ušetriť až 60 % energie (pri praní na 40 °C).

 

Inteligentný spotrebič

Technológia Smart Touch umožňuje bezkontaktné pripojenie pomocou funkcie NFC jednoduchým priložením telefónu k ovládaciemu panelu. Môžete tak využiť vďaka aplikácii ďalšie doplnkové možnosti ako napr. sťahovanie ďalších programov či inteligentnú kontrolu prístroja. Interakcia so spotrebičom je možná iba u smartfónov Android vybavených technológiou NFC.

 

 

Hlasový asistent

Hlasový asistent vás navedie krok po kroku na zvolenie presne takého programu, ktorý potrebujete. Stačí sa opýtať a nasledovať inštrukcie. Stačí zvoliť typ bielizne, farbu a stupeň zašpinenia a aplikácia vám navrhne najvhodnejší prací program.

 

 

Odložený štart

Táto funkcia umožňuje naprogramovať začiatok pracieho cyklu s maximálnym oneskorením 24 hodín. Už žiadne starosti s nepríjemným pachom vytváraným mokrou bielizňou, ktorá zostala vo vnútri práčky po vypratí príliš dlho.

Šírka výrobku 40.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hĺbka výrobku 60.0 cm
Hmotnosť výrobku 56.0 kg

 

 

Značka Candy

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie Dobré ceny

Overený zákazník,

chválime

Overený zákazník,

Doručené načas

Overený zákazník,