Philips MG5720/15

PHILIPS | Strihače vlasov | Kód: 22607
Odporúčané

zastrihávač fúzov • 9 nadstavcov • fúzy, vlasy aj chĺpky • samoostriace čepele • technológia DualCut • vodeodolný • nabíjanie 16 hodín • prevádzková doba až 80 minút

Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
49,00 €
40,83 € bez DPH
Záruka: 2 roky

Philips MG5720/15 Series 5000

Zastrihávač fúzov Philips Series 5000 MG5720/15 je všestranný vodeodolný zastrihávač 9 v 1, ktorým upravíte fúzy, vlasy aj chĺpky. Dokonalý účes ako od kaderníka, presne zastrihnuté strnisko, žiadne nežiaduce chĺpky v nose a ušiach, o to sa postará 9 nadstavcov a maximálne presná technológia DualCut.

DualCut pre 2× rýchlejší strih

technológiou DualCut je dosiahnutá maximálna presnosť strihu. Technológia je vybavená dvojnásobným počtom britiev. Tieto samoostriace oceľové britvy sa o seba navzájom trú, tým sa brúsia, a preto zostávajú perfektne ostré. Po štyroch rokoch používania budú rovnako ostré ako pri prvom strihaní. Pri tomto zastrihávači sa nemusíte starať ani o jeho premazávanie.

 

Kovové zastrihávače pre čisté línie

Kovový zastrihávač precízne zastrihuje fúzy a vlasy. Pri použití zastrihávača bez hrebeňov pohodlne docielite ostrých obrysov v línii vlasov, krku a pozdĺž okrajov briadky. Pre zdôraznenie detailov a tvarovanie jemných línií použite presný kovový zastrihávač. Nekĺzavá gumová rukoväť umožní, aby sa vám so zastrihávačom dobre pracovalo. Po použití potom zastrihávač pohodlne umyjete pod tečúcou vodou.


 

6 hrebeňov pre vlasy aj fúzy

Pri zastrihávaní vlasov a fúzov môžete vyberať z 6 hrebeňov. 2 hrebene v dĺžke 1 a 2 mm sú určené pre strnisko, jeden nastaviteľný hrebeň od 3 do 7 mm využijete na fúzy a 3 hrebene v dĺžkach 9, 12 a 16 mm vám pomôžu vytvoriť váš osobitý účes. S týmto odstraňovačom nosných chĺpkov sa jemne zbavíte nežiaducich chĺpkov v nose a ušiach ľahko a pohodlne.


 

Dlhá prevádzka až 80 minút

So zastrihávačom Philips Series 5000 MG5720/15 môžete váš vzhľad upravovať až 80 minút na jedno nabitie. Vďaka bezdrôtovej prevádzke si pri úprave vášho vzhľadu užijete maximálnu voľnosť. Za 16 hodín nabíjania bude zastrihávač opäť pripravený. Nabíjať ho možno pri akomkoľvek napätí, čo vám uľahčí používanie pri cestovaní. Na cesty nájdete v balení aj praktické puzdro, ktoré ochráni zastrihávač aj jeho nadstavce.

Značka PHILIPS

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

flexibilita, ústretový, priateľský, profesionálny konkrétne p.Sihelský.

Overený zákazník,

Spoľahlivý predajca, oriiblem bol odkomunikovany telefonicky a vybavený k našej spokojnosti.

Overený zákazník,

Všetko prebehlo úspešne.

Overený zákazník,