LG F72J5HY3W

LG | Malé spotrebiče | Kód: 21716

Práčka s predným plnením. Energetická trieda - A+++ . Parná práčka v Slim prevedení na 7kg prádla s odstreďovaním - 1200ot./min.Práčka je vybavená najnovšími technológiami s ovládací panelom v češtine.Veľké dvierka otvárania. Nulová spotreba v StandBy režime. Ponúka 14 programov a 14 prídavných možností. Biele prevedenie.

Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripavené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
349,00 €
290,83 € bez DPH
Dopravné služby
Záruka: 2 roky

Práčka LG F72J5HY3W ponúka zaujímavú novú technológiu 6 MOTION DD - systém šiestich pracích pohybov rôznymi smermi pre účinné zefektívnenie prania i sušenia. Práčku je možné ovládať cez WiFi pripojenie, pomocou funkcie SmartThinkQ a sledovať spotrebu energie alebo sťahovať ďalšie pracie programy. Fuzzy Logic využíva senzorovú technológiu, ktorá sama odváži bielizeň a rozpozná, ako prebieha pranie. Podľa nameraných hodnôt potom nastaví spotrebu vody a pracieho prostriedku a dĺžku pracieho cyklu,čím šetrí spotrebu vody a energie.

Na jedno pranie môže práčka so sušičkou LG F72J5HY3W vyprať až 7 kilogramov bielizne. Jednoduché ovládanie pomocou veľkého dotykového LED displeja v češtine a otočného voliča. K dispozícii máte 14 programov, medzi ktorými nájdete aj program pre alergikov s funkciou Steam, ktorá zahŕňa program Pre alergikov a Parnú detskú starostlivosti. Parné programy – ideálne pre alergikov alebo detské oblečenie (para dezinfikuje a zničí až 99,9 % alergénov). Neoceniteľný je aj extra rýchly program, ktorý vám vyperie za necelú hodinu. Pre efektívne plánovanie pracieho procesu je spotrebič vybavený komfortnou funkciou odloženého štartu. A ak sa v priebehu prania objaví zabudnutý kus bielizne, určite oceníte tlačidlo Pridať bielizeň, ktoré u vybraných programov otvorí dvierka počas prania do 3 sekúnd!

 

Rozmery:

Hĺbka: 45cm

Šírka: 60cm

Výška: 85cm

Hmotnosť: 63kg

 

Značka LG

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.