Whirlpool MWP3391SX

Mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 33 l, Mikrovlnný výkon: 1000 W, Výkon grilu: 1200 W, Vstavaný displej, Farba: nerez

Dostupnosť
Nedostupné
Tovar je momentálne nedostupný, čaká sa na jeho naskladnenie.

Môžete využiť funkciu "Strážny pes", ktorý vás automaticky informuje na Váš e-mail v momente, keď bude tovar naskladnený.
309,00 €
257,50 € bez DPH
Príslušenstvo
+5,90 €
+5,90 €

Jet Start

Vynikajúca rýchlosť ohrevu. Funkcia Jet Start privádza maximáln výkon do vnútra rúry na 30 sekúnd, čím zabezpečí ideálnu teplotu na ohrievanie jedál s vysokým obsahom vody, ako sú napríklad číre polievky alebo nápoje.

XXL vnútro rúry

Všetok priestor, ktorý potrebujete. Táto mikrovlnná rúra Whirlpool je vybavená mimoriadne veľkým vnútorným objemom XXL, ktorý vám umožní využívať všetok priestor potrebný na prípravu jedál.

Technológia 6. ZMYSEL

Sebavedomé varenie. Vďaka technológii 6. ZMYSEL mikrovlnná rúra automaticky nastaví čas, teplotu a úroveň výkonu počas procesu varenia.

Steam

Zdravé jedlá pripravené v pare, kedykoľvek. Parná technológia poskytuje tie najzdravšie a najchutnejšie recepty jediným stlačením tlačidla.

Dual Steam

Pomocou funkcie Dual Steam môžete variť parou v parnej nádobe aj dva pokrmy súčasne. Ideálny nástroj prejednoduché varenie plnohodnotného zdravého jedla v krátkom čase bez miešania chutí.

Dual Crisp

Vychutnajte si bezkonkurenčnú chrumkavosť a lahodnú jemnosť vo vnútri vďaka technológii DualCrisp. Exkluzívna technológia spoločnosti Whirlpool. Duálna distribúcia mikrovĺn úplne obklopí jedlo a rovnomerne ho pripraví zo všetkých strán.

Chef Menu

Široký výber prednastavených receptov na dotyk tlačidla. Vyberte si jeden z nich a mikrovlnná rúra automaticky upraví nastavenie varenia, teploty a času, pričom bude neustále monitorovať vaše pokrmy, aby zabezpečila ideálne výsledky.

Jet Defrost

Rýchle rozmrazovanie. Pomocou jedinečného systému JetDefrost 3D v mikrovlnnej rúre rozmrazíte potraviny účinne a ľahko.

XXL display

Intuitívne nastavte dokonalú metódu varenia s displejom XXL. Supreme Chef poskytuje najväčší textový displej na trhu, je navrhnutý tak, aby zabezpečil úplné zjednodušenie používania počas celého procesu varenia.

Crisp fry

Na prípravu chutných pokrmov s funkciou a špeciálnou panvicou Crisp v kombinácii s teplovzdušným pečením vám zaručia, že kedykoľvek pripravíte to najchrumkavejšie jedlo s nízkym obsahom tuku.

Teplovzdušný ohrev

Ideálne výsledky pečenia. Teplovzdušná funkcia zaručí, že vaše jedlá budú vždy upečené ešte rovnomernejšie a rýchlejšie než v bežných rúrach.

Dough Rising

Dokonalá príprava kysnutého cesta pre chlieb a pečivo s funkciou Dough Rising. Špeciálny program na udržiavanie stabilnej vnútornej teploty Maxi Chef na 30°.

Precision Bake

Zvládnite aj tie najnáročnejšie pokrmy s programom Precision Bake. Mimoriadne presné nastavenie teploty pre výber ideálnej teploty na prípravu akéhokoľvek pokrmu. Ideálne na prípravu pečiva ako od profesionála.

Jet Menu

Automatiácké programy. Jet Menu ponúka prednastavené programy pre rýchlu prípravu mrazených hotových jedál. Stačí vybrať typ potraviny, zadať hmotnosť a mikrovlnná rúra sa postará o zvyšok.

Funkcia Yogurt

Vychutnajte si jogurt jediným zatlačením tlačidla. Pomocou funkcie Jogurt si môžete kedykoľvek vychutnať lahodný, hladký domáci jogurt.

BreadDefrost

Čerstvý chlieb, kedykoľvek. Vďaka funkcii rozmrazovanie chleba v mikrovlnnej rúre môžete chlieb jediným zatlačením tlačidla zmeniť zo zmrazeného stavu na čerstvý.

Jet Grill

Grilovanie bez námahy. Funkcia Jet Grill vám zaručí, že si v okamihu budete môcť vychutnať chutné grilované pokrmy.

3D technológia

Dokonale prirpavené. Revolučný systém 3D technológie zabezpečuje rovnomernú distribúciu mikrovĺn, takže si vždy môžete vychutnať rovnomerne uvarené pokrmy jednoduchým zatlačením tlačidla.

Funkcia Reheat

Rýchle znovuohriatie. Vychutnajte si ohriate pokrmy v priebehu niekoľkých minút vďaka funkcii opätovného ohrevu.

Zadržiavanie tepla

Teplý komfort. Funkcia Warm Keeping tejto mikrovlnnej rúry Whirlpool zaistí, že jedlo zostane teplé až 4 hodiny a zároveň ho ochráni pred vysychaním, takže si ho môžete vychutnať kedykoľvek budete chcieť.

Reheat&Defrost

Rýchly ohrev a rozmrazovanie. Funkcia opätovného ohrevu a rozmrazovania tejto mikrovlnnej rúry Whirlpool vám umožní vychutnať si vždy všetku chuť a vôňu čerstvo uvareného jedla.

Auto Clean

Ak chcete vyčistiť vnútro, stačí do mikrovlnnej rúry umiestniť misku s vodou a vybrať túto funkciu. Prirodzená sila pary uvoľní zvyšky jedla za niekoľko minút, potom ich stačí zo stien ľahko zotrieť.
 
 
Parametre:
 

Rozmery

Výška (cm): 37.3

Šírka (cm): 49.0

Hĺbka (cm): 54.0

Technické dáta

Druh rúry: Mikrovlny kombi

Maximálny výkon mikrovĺn (W): 1000

Výkon grilu (W): 1200

Dodatočná metóda varenia Konvenčné: Áno

Prúdová poistka (A): 10

Dodatočná metóda varenia Ventilátor: Áno

Dodatočná metóda varenia Gril: Áno

Vlastnosti

Objem (l): 33

Otváranie dvierok: Otváranie dole

Režim otvárania dvierok: Otváranie dole s rukoväťou

Farba: Nerezová

Displej: LED

Grilovacia mriežka: Áno

Typ grilu: Ohrievacie teleso

EAN kód: 8003437861314

Hodiny: Áno

Elektrické pripojenie (W): 2000

Typ konštrukcie: Voľne stojace

Typ ovládania: Elektronické

Dĺžka elektrického kábla (cm): 100

Časovač: Áno

Otočný tanier: Yes, stoppable

Priemer otočného taniera (mm): 360

 

Značka Whirlpool

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle a bezpečné

Overený zákazník,

Spokojnosť maximalna.

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie objednávky Objednávala som odtiaľ prvý krát, ale určite nie posledný...za mňa veľká spokojnosť

Overený zákazník,