Kluge 489.8

Elektrický mlynček na mäso a zeleninu KLUGE 489.81 Tradičný pomocník v mnohých slovenských domácnostiach. Veľa rokov sa predával pod značkou Zelmer

Predaj skončil

 

https://www.youtube.com/watch?v=RrKQMR_546w

Elektrický mlynček na mäso a zeleninu KLUGE 489.81

 

 

 Tradičný pomocník v mnohých slovenských domácnostiach. Veľa rokov sa predával a patril k najkvalitnejším mlecím strojčekom na trhu. Teraz opäť pod značkou KLUGE, vyrobený z rovnakých európskych komponentov, ktorých základom je veľmi kvalitný motor od firmy Zelmotor. Výrobok LONG LIFE (dlhá životnosť) v každom ohľade. Je možné použiť príslušenstvo zo starších modelov

 

 

Mlecí výkon 2,5 kg pomletého mäsa za minútu je úplne dostatočný nielen pre bežnú prácu v domácnosti, ale úplne hravo zvládne každú zabíjačku a používa sa veľmi často aj v rôznych gastronomických zariadeniach.

 

 

 

Strojček je určený na mletie mäsa, slaniny, syrov, zeleniny, maku atď. Súčasťou vybavenia je nástavec na plnenie črievok na výrobu údenín, klobások a paštét. V základnom vybavení sú 3 sitká s priemermi očiek 2,7, 4 a 8 mm. Môžete tak veľmi presne zvoliť potrebnú konzistenciu pomletej potraviny.

 

 

 

 

 

 

Napríklad s použitím jemného sitka 2,7 mm sa dá pomlieť mak. Vykonáva sa nasledovne: najskôr mak sparíme horúcou vodou a potom ho premeliete 2 x na jemnom sitku. Ďalej sa toto sitko odporúča na mletie jemných mias, pečene, slaniny a to varených alebo surových.

 

Stredné sitko 4 mm sa používa najčastejšie na hovädzie, bravčové, jahňacie ... na prípravu paštét, klobás, sekanej. Sitko 8 mm použijete na prípravu restovaného na gulášovú polievku, zvyšky mäsa (napr. chrupavky, klobásy) atď.

 

Tento model je vybavený tiež strúhacím nástavcom so 4 strúhacími bubnami.

1. Jemné strúhanie

2. Hrubé strúhanie

3. plátkovanie

4. Trenie zemiakov a zeleniny

 

Prístroj je vybavený plastovou bezpečnostnou spojkou (pozri Súvisiaci tovar), ktorá ochráni mlynček pred preťažením. Pri zablokovaní slimáka napr. veľkou kosťou nedôjde k preťaženiu motora a jeho poškodeniu, ale len k prasknutiu spojky ktorú ľahko vymeníte. Táto ochrana motora je overená rokmi praxe a osvedčila sa ako najlepšie riešenie.

 

Strojček je možné dovybaviť ďalším príslušenstvom

 

 Súčasťou dodávky tohto modelu sú:
 

 

 

  •     Kovová mlecia komora kompletná veľká č. 8
  •     Protišmykové gumové nôžky
  •     Sitká s priemerom otvorov 2,7 mm, 4 mm a 8 mm
  •     obojstranný nôž
  •     Nástavec pre plnenie črievok
  •     Strúhací nástavec so 4 strúhadlami
  •     Náhradná bezpečnostná spojka

  

 

     

 

Long Life výrobokNa mlynček sa vzťahuje predĺžená záruka 3 roky. Záruku je nutné registrovať na stránke zaruka.elmax.sk. Pri bežnom domácom používaní mlynček vydrží bežne 10 aj viac rokov. Garantujeme taktiež dlhodobú dostupnosť príslušenstva a náhradných dielov.

 

Výrobok sa vyrába v EÚ.

Značka Kluge

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Dobrá cena,rýchle dodanie.

Overený zákazník,

bohatý výber vždy mi poradia

Overený zákazník,

Bola som spokojná, až na platenie iba hotovosťou, kartou sa nedalo.

Overený zákazník,