Hyundai VK 102B

HYUNDAI | Rýchlovarné kanvice | Kód: 24266
Dostupnosť
Skladom
K odoslaniu pripravené do 24 hodín od objednania (obvykle však ešte v deň objednania) .

U vás do 24-48 hodín od odoslania.
11,90 €
9,92 € bez DPH
Príslušenstvo
+5,90 €
Záruka: 2 roky

Obzeráte sa po novej rýchlovarnej kanvici, ktorá by splnila vaše predstavy o spoľahlivosti, kvalite a finančnej dostupnosti? Zoznámte sa s rýchlovarnou kanvicou Hyundai VK 102 O v slušivom bielo-fialovom dizajne, ktorá ponúka celkový objem 1 liter a výkonnosť vďaka silnému príkonu 1630 W. S týmto kuchynským pomocníkom si rýchlo a bezpečne pripravíte obľúbený čaj alebo kávu kedykoľvek vám napadne.

Moderný dizajn a spracovanie

Telo kanvice je vyrobené z odolného plastu, vďaka ktorému má kanvica nízku hmotnosť, tichší chod a navyše znižuje riziko popálenia vašich rúk. Vykurovacie teleso je prakticky skryté pod rovným nerezovým dnom a pred lievikom je vybavená odnímateľným a umývateľným filtračným sitkom proti usadeninám vodného kameňa. Pri pravidelnej kontrole a čistení vám tak malé čiastočky kameňa nebudú plávať v nápoji.

Kvalita za rozumnú cenu.

 

Prehľad z oboch strán

Aby ste vždy mali prehľad o objeme pripravovanej vody, disponuje kanvica dobre viditeľným vodoznakom po oboch stranách tela. Kanvicu zapnete jediným stlačením tlačidla na rukoväti, ktoré vás upozorní na zapnutý stav svojím rozsvietením. Po dosiahnutí bodu varu sa spotrebič automaticky vypne.

Varná konvice Hyundai VK 102 O


 

Dôraz na bezpečnosť

Hyundai kanvica je vybavená jedinečným dvojitým bezpečnostným systémom, ktorý ju automaticky vypne. Bezpečnostná poistka sa aktivuje v prípade nebezpečenstva prehriatia a pri chode naprázdno, teda keď nedoplníte dostatok vody do spotrebiča. Pomocou stredového konektora 360° veľmi ľahko umiestníte kanvicu do podstavca, v ktorom sa nachádza aj priestor na navinutie napájacieho kábla, jeho dĺžku si tak prakticky prispôsobíte podľa vzdialenosti od zásuvky na kuchynskej linke.

Varná konvice Hyundai VK 102

Značka HYUNDAI

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Dobre spracovaná stránka. Možnosť prevzatia v mieste bydliska v kamenných predajniach.

Overený zákazník,

Tovar došiel veľmi skoro, výhodná cena lepšia ako u ostatných ,odporúčam a nebáť sa objednávať

Overený zákazník,

Spokojný

Overený zákazník,